Celiakie - vážné onemocnění, kterého přibývá | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Celiakie - vážné onemocnění, kterého přibývá


Celiakie je zákeřné střevní onemocnění, které neomezuje jen postižené jedince, ale často všechny členy domácnosti.

Porušeno je trávení složených cukrů (např. mléčného, řepného), nedostatečné je vstřebávání bílkovin i tuků, některých vitaminů, železa apod. Konečným důsledkem je změněná stolice (většinou 3-4x denně, s velkým množstvím nestrávených zbytků a tuků), bolesti břicha, nadýmání, nechutenství, úbytek na váze, chudokrevnost.

Pokud je v rodině odhalena nesnášenlivost lepku, musí se od začátku změnit stravovací návyky a nejlépe všech členů domácnosti. Základem je nákup speciálních potravin. Avšak i tato banální věc je často velký problém. Odborných prodejen j nedostatek a ceny často velmi vysoké. Naše společnost otevřela nový eshop www.eshop.kaumy.cz , kde se rozhodla nabízet tyto speciální potraviny.

Kvalitní produkty jsou základ pro dodržování speciální diety, kterou jedinci stanoví lékař. My se specializujeme na výrobky společnosti Schneekoppe, která je dlouholetým výrobcem těchto produktů s bohatými zkušenostmi.

Z naší nabídky jste schopni vybrat si stravu na celý den. Od snídaňového müsli, přes svačinku v podobě lahodných oplatek v mléčné čokoládě, až po opravdu vynikající polévky. Nabídka je tedy více než široká.

V případě, dostatečné poptávky jsme schopni nabídku dále rozšířit. NVíme, že toto onemocnění je dosti nepříjemné a proto chceme být tím článkem, který bude přinášet pohodlí a komfort, aby se tato nemoc zvládala lépe.Kontakt:

Tomáš Martinek
business development
martinek@kaumy.cz
http://eshop.kaumy.cz/
734794286


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 10. 2011 9:32
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Kaumy s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost KAUMY s.r.o. byla založena v roce 1994 a v uplynulých letech úspěšně expandovala na českém trhu. Dnes se firma KAUMY s.r.o. řadí mezi nejvýznamnější odvětvové importéry a šíří svého sortimentu i pokrytím trhu patří mezi nejúspěšnější v České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.