CADfórum ve znamení digitálního prototypování bude hostit brněnské Bobycentrum | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CADfórum ve znamení digitálního prototypování bude hostit brněnské Bobycentrum


Pořadatelé očekávají, že konferenci navštíví více než 400 účastníků


Praha, Bratislava, 15. srpna 2011 – Spuštěním stránek http://konference.cadforum.cz byla zahájena registrace účastníků již osmého ročníku největší domácí konference pro konstruktéry, zaměřené na výměnu praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu. Hlavním tématem letošního CADfóra je „Digitální prototypování v praxi“. Pořadatelem akce, která proběhne 19. a 20. října v brněnském hotelu Bobycentrum, je společnost CAD Studio a hlavním partnerem konference je Autodesk.

Stejně jako v minulosti je vstup na akci pro registrované návštěvníky zdarma, organizátoři očekávají více než 400 přihlášek. „Hlavní myšlenkou CADfóra je úzký kontakt s praxí. Nejživější výměny názorů obvykle probíhají nad zdánlivými detaily, které ale mají zásadní vliv na efektivitu práce a rychlejší a snadnější dosažení cílů,“ říká Vladimír Michl z CAD Studia.

Hlavním partnerem letošního CADfóra je Autodesk a vlastní konference se poprvé v historii představí jako dvoudenní akce. Program konference je zaměřen čistě na strojírenství a digitální prototypy. „Středa bude hlavní přednáškový den s večerním společenským programem,“ představuje program Martin Peňáz z Autodesku. „Na čtvrtek jsou pak připraveny praktické workshopy, mezi nimi například bezplatná rozdílová školení na produkty Autodesk Inventor a AutoCAD.“

Po celou dobu konference budou k dispozici – a volnému vyzkoušení – počítače s aktuálními verzemi CAD softwaru a odborníci připravení zodpovědět veškeré dotazy. K dispozici budou i praktické ukázky produktů a technologií dalších partnerů konference, společností HP, 3Dconnexion a SolidCAM.

Registrace na konferenci CADfórum 2011: http://konference.cadforum.cz

####

O společnosti CAD Studio

CAD Studio a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.
CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Gold Partner. Dále je držitelem statusu HP DesignJet Partner.
Více informací: www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz


O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc., je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh.
Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.
Kontakt:

Boris Keka
director
tomas.vit(at)virklis.cz
www.virklis.cz
+420 222 315 137


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 8. 2011 15:22
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Virklis, a. s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Virklis, a. s., působí v České a Slovenské republice od roku 1998. Svým klientům poskytuje specializovaný servis, který lze zjednodušeně charakterizovat jako mediální a propagační služby. Klienty agentury Virklis jsou např. společnosti Novell, Sun Microsystems, TÜV-SÜD, UNEX, LBMS, HP, NETGEAR, NextiraOne, IGNUM, XANADU, Servodata, Nostromo ad. Informace o agentuře Virklis najdete na adrese www.virklis.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.