Být originální | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Být originální


Být originální je úžasné. Mít něco originálního, něco, co nemají ostatní, to je sen snad každé ženy. Šperk, nápaditou kabelku nebo výstřední šaty? Nebýt šedou myší, kterou mezi ostatními nelze rozpoznat! Nápadité, kreativní a originální doplňky jsou bohužel většinou drahé, za originalitu se platí…. Ale na www.potvor.cz je tomu jinak!

Jestli nechcete potkávat na ulici ženy ve stejných šatech, stejném tričku nebo se stejnou kabelkou, tak je potřeba si pořídit něco extra a jestli se vám líbí netradiční a kreativní doplňky, tak je nejlépe pořídit si autorské výrobky. Ne vždy platí, že autorské originální výrobky jsou finančně nedosažitelné… Portál pro všechny kreativní www.potvor.cz sdružuje šikovné tvořivé lidi, kteří mají vyrábění jako své hobby. Žádný šperk, tričko, kabelka nebo i doplněk do domácnosti se tady neopakuje, vše je originál a vše je za skvělé ceny.
Na www.potvor.cz naleznete šperky z korálků, polymerové hmoty, kovu i dřev. Autoři jsou opravdu nápadití a zruční. Určitě si vyberete z nabídky dekorací do bytu, jsou zde i košíky a mísy, které jsou tvořeny technikou „pletení z papíru“. Tato technika je poměrně „mladá“, ale našla si velký zástup svých příznivců. Svícny, keramika, výrobky ze dřeva i velká nabídka bytového textilu vám pomůže dozdobit váš domov.
Vybírat můžete z celkem 5000 výrobků. Při návštěvě stránek se můžete dozvědět i něco více o tvoření, jednotlivých technikách anebo si i zasoutěžit. Portál potvor.cz vyhlásil letní soutěž „POTVORA Fintivá nemá co na sebe“, hlasováním na stránkách www.potvor.cz můžete podpořit vybraný soutěžní výrobek a zároveň se dostat do slosování o 3 MP3 přehrávače s rádiem a diktafonem v hodnotě 1200Kč. Dejte hlas nejhezčímu výrobku, podpořte autora výrobku a vyhrajte mp3… to vše na www.potvor.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 7. 2011 8:12
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Potvor.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Podporujeme tvořivé a kreativní lidi v jejich aktivitách. Naše internetové tržiště umožňuje vlastní rukodělné výrobky ukázat ostatním, nabídnout je k prodeji, inspirovat se, podělit se o nápady a návody na tvoření a také je zde možnost si originální výrobky koupit od jiných výrobců.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.