BUSINESS FOR BREAKFAST OTVÍRÁ V PRAZE 4 SVŮJ DRUHÝ KLUB | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


BUSINESS FOR BREAKFAST OTVÍRÁ V PRAZE 4 SVŮJ DRUHÝ KLUB


Praha, 26. března 2012 – Díky velkému ohlasu mezi podnikateli a manažery na Praze 4, zde otevírá obchodní klub Business for Breakfast (BforB) svou druhou pobočku. Od 24. dubna 2012 tak mají podnikatelé a manažeři firem na Praze 4 možnost na řízených pracovních snídaních, podpořit své podnikání a obchodní příležitosti.

Praha, 26. března 2012 – Díky velkému ohlasu mezi podnikateli a manažery na Praze 4, zde otevírá obchodní klub Business for Breakfast (BforB) svou druhou pobočku. Od 24. dubna 2012 tak mají podnikatelé a manažeři firem na Praze 4 možnost na řízených pracovních snídaních, podpořit své podnikání a obchodní příležitosti.

Členové klubů BforB se setkávají se svými obchodními kolegy každé dva týdny na pravidelných setkáních. Předávávají si reference, informace z trhu a obchodní příležitosti. Pravidelnou návštěvou na pracovních snídaních se budují vztahy s podobně smýšlejícími společnostmi i jednotlivci. V případě Business for Breakfast se jedná o privátní obchodní klub, jehož členem může být pouze jedna firma z jednoho oboru.

„V regionu Prahy 4 je mnoho zajímavých subjektů i jedinců, které rádi přivítáme v našem obchodním klubu. Stávající klub již kapacitně nestačí, a proto nastal čas dát příležitost dalším firmám i živnostníkům podpořit své snažení a posílit obchodní příležitosti,“ zve Kamila Zárychtová.

BforB je příležitost pro každého podnikatele, majitele firmy, profesionála vybudovat si nový obchodní kanál, prostřednictvím kterého může rozvíjet svoji firmu způsobem, který právě potřebuje, získávat nové kontakty a doporučení pro svoji firmu a napojit se do bohatého zdroje informací a zkušeností z jiných oborů.

„Naším cílem je změnit atmosféru podnikání v celé České republice, vytvořit lokální místa „důvěry“, která budou pracovat ve prospěch místních firem. Pomáháme utvářet mezi podnikateli takové vztahy, ve kterých konkurenci nahrazuje spolupráce, vzájemná důvěra, podpora a sdílení kontaktů,“ říká Kamila Zárychtová, ředitelka BforB v České republice.

První snídaně tohoto klubu se uskuteční 24. 4. 2012 od 7:15 do 8:45 v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre, Na Pankráci 15/1684, Praha 4

Více informací o všech výhodách pravidelných podnikatelských snídaní najdete na www.obchodnisnidane.cz Své místo si můžete rezervovat na adrese kamila@bforb.cz, nebo tel. čísle 00420 608 066 363.


O Business for Breakfast
Business for Breakfast (BforB) je prvním oficiálním systémem působícím v České republice, jenž se specializuje na předávání kvalitních referencí a doporučení a nabízí podnikům všech druhů a velikostí strukturované a podporující networkingové prostředí. Celkem funguje v Praze již 9 klubů s více než 100 členy a BforB se tímto krokem snaží rozvíjet a posilovat profesionální podnikatelskou komunitu v Praze. V ČR působí přes dva roky a v současnosti má více jak 20 klubů v různých městech po republice (např. ve Zlíně, Praze, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Pardubicích, Liberci a Plzni).
Kontakt:

Jakub Řehák
key account manager
jakub.rehak@bonmedia.cz
www.bonmedia.cz
+420 736 530 421


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 3. 2012 22:34
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: BON Media, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Mediální, komunikační a PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.