Bulovka oslavila 80. narozeniny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bulovka oslavila 80. narozeniny


Lavičky v prostorách Nemocnice Na Bulovce nově ukazují pacientům, jak šel čas v jedné z největších nemocnic v republice. Místo reklam jsou na nich umístěny fotografie a historie nemocnice, která letos slaví 80 let od svého založení. Návštěvníci tak mají možnost prohlédnout si výstavu „8 dekád nemocnice“.

„Ta je k vidění jak na lavičkách, tak v almanachu, který je právě v nemocnici volně k dostání,“ informuje ředitel nemocnice Petr Zajíc.

Pacienti mohou také nově v nemocnici vyplnit rozsáhlý dotazník, co by ocenili za služby a s čím jsou naopak spokojeni. Nemocnice je připravena na základě názorů svých pacientů zkvalitňovat služby. Výročí Bulovky ocení také sběratelé placek. Nemocnice totiž ke svému výročí vydala speciální limitovanou edici.

Bulovka také zavedla zcela nový styl komunikace s veřejností. Novinky, zajímavosti a další informace nyní pacienti najdou i na Facebooku, Twitteru, You Tube a dalších oblíbených sociálních sítích.

V rámci připomínky vzniku nemocnice se v pondělí 19. září otevřela zájemcům tzv. podzemní nemocnice, která se na Bulovce začala budovat v padesátých letech jako úkryt pro nemocné a zdravotníky v případě jaderné války. Stavební plány podzemní nemocnice byly tajné a byly posléze zničeny. Podzemní nemocnice je dodnes plně funkční a může být zprovozněna do šedesáti minut.

Zároveň ředitel nemocnice Petr Zajíc pozval 19. září zaměstnance i další hosty do Grabovy vily v Praze 8 na vernisáž výstavy fotografa Jadrana Šetlíka a vystoupení houslisty Pavla Šporcla. Kromě toho si každý mohl prohlédnout expozici fotografií, jak Nemocnice Na Bulovce vypadala krátce po svém otevření v roce 1932.

Pokud jste příznivci nemocnice, fanděte jí na facebookových stránkách www.facebook.com/bulovka
Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
martin.salek@fnb.cz
www.fnb.cz
+420 602 316 908
+420 266 084 603


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 10. 2011 14:47
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Nemocnice Na Bulovce (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nemocnice Na Bulovce poskytuje dospělým i dětem ambulantní a lůžkovou základní, specializovanou a zvláště specializovanou diagnostickou a léčebnou péči, jejích součástí jsou i nezbytná preventivní opatření. Zdravotní služby poskytuje ve spádové oblasti vymezené MZ ČR i na území celé České republiky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.