Buďte vždy o krok napřed ! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Buďte vždy o krok napřed !


Jen tři věci potřebuje člověk skutečně k životu: vzduch, vodu a potravu. Firma Signum 74 uvedla na český trh trvanlivé, kvalitní potraviny pro dlouhodobé uskladnění, potřeby pro úpravu vody a uchování pitné vody a další potřebné vybavení pro stavy nouze. COMPACT – INNOVA – SIGNUM 74 – s produkty těchto společností získává každý to nejlepší, co současný trh s kvalitními potravinami pro dlouhodobé uskladnění nabízí.

Cílem našeho týmu Signum 74 je vybavit co nejvíce obyvatel České a Slovenské republiky produkty, které jsou potřebné k nouzovému přežití. Jsme si plně vědomi neudržitelnosti současného systému, ať už po stránce ekonomické, či sociální. Snažíme se vidět to, co většina ještě netuší, což asi nejlépe vystihuje citát známého čínského filozofa Konfucia: „Chceš-li předpovídat budoucnost, studuj minulost“.
Hlavní důraz klademe na individuální rozvoj jednotlivce, práci na zušlechťování charakteru, schopnosti převzít zodpovědnost za sebe i ostatní a jití příkladem. Proto jsme si také jako naše motto zvolili latinský citát. FACTA SUNT POTENTIORA VERBIS - činy jsou mocnější než slova.
Hlavním cílem našich webových stránek je osvěta. Dnešní konzumní způsob života nás znepokojuje a jsme přesvědčeni, že se musíme vrátit k původním hodnotám a základním stavebním kamenům lidství jako jsou humanita, etika a tolerance. V sekci zajímavé odkazy, chceme upozorňovat na knihy, které podle nás stojí za přečtení, odkazy na zajímavé weby a podobně.
Konkrétně:
BP-5 kompaktní strava pro použití v nouzi - jeden z nejprodávanějších produktů na trhu od norské firmy COMPACT, seven oceans water – pitná voda nejlepší kvality balená norskou firmou COMPACT, od firmy INNOVA pak 30-ti denní balíček hotových pokrmů – nutné minimum pro zajištění základních stravovacích potřeb, 90-ti denní balíček hotových pokrmů – nejprodávanější konzervovaný produkt, 365-ti denní balíček základních potravin určených pro další tepelnou úpravu, který je optimálním zabezpečením kombinaci s 90-ti denním balíčkem, balíček masitých pokrmů, balíček se sušeným máslem, mlékem a vejci, polévkový balíček, obilný balíček, celozrnný či černý plátkový chléb v dózách, technický balíček, balíček pro úpravu vody a mnoho dalších důležitých potřeb pro nouzové situace.
Samozřejmostí je prvotřídní kvalita surovin, snadné uskladnění, rychlá příprava hotových jídel bez vaření, vyvážená nutriční hodnota, chutnost a vhodnost pro každého – pro děti, diabetiky i seniory.
Společnost Innova je již přes 20 let průkopníkem ve výrobě potravin s dlouhodobou trvanlivostí. Byla založena krátce po katastrofě v Černobylské jaderné elektrárně, právě s ohledem na minimalizaci možných rizik a zajištění co nejvyšší ochrany obyvatelstva. Ve svém oboru je evropskou jedničkou a díky nejmodernější technologii výroby a prvotřídní kvalitě surovin si troufáme tvrdit, že nákupem Innova potravin získáváte to nejlepší, co dnešní trh v této oblasti nabízí.
Nakupujte DISKRÉTNĚ a JEDNODUŠE - sjednejte si osobní schůzku nebo zavolejte, objednejte a vyzvedněte si zboží.

Signum 74 s.r.o., Tel: 323 660 572, 323 661 235, e-mail: info@jakprezit.eu, www.jakprezit.eu
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 11. 2011 19:13
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Signum 74 (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.