Brzké otevření nového hypermarketu INTERSPAR v Chebu bude provázeno pestrou marketingovou kampaní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Brzké otevření nového hypermarketu INTERSPAR v Chebu bude provázeno pestrou marketingovou kampaní


Své první zákazníky přivítá nový chebský hypermarket Interspar v pátek 14. prosince 2007 v osm hodin ráno.
Otevření nového hypermarketu bude provázet rozsáhlá marketingová kampaň s mottem „Nikdy bych nevěřila, že je tak dobrý“, která bude realizována v tiskové a outdoorové podobě a také jako reklamní spoty v rádiu.
V den otevření 14. prosince čeká na zákazníky řada zajímavých akcí. Obdrží speciální nákupní tašky zdarma, prvních 500 zákazníků dostane dárek a „šťastná brána“ náhodně vybere z nakupujících výherce, kteří celý svůj nákup budou mít zdarma, jelikož Interspar jim vyplatí hodnotu jejich nákupu v nákupních poukázkách nazpět.
Děti čeká zábavný program s dětským maskotem Intersparu, dráčkem Ingo, který pro ně má přichystanou pohádku, dárky a velmi rád se s nimi vyfotí. Chybět nebude klaunská a balónková show, škola magie, vystoupení hadí ženy a také slavnostní nakrojení dortu.
I před Intersparem si přítomní přijdou na své. Bude se zde grilovat a ochutnat tak všelijaké dobroty bude moci opravdu každý. Ten, kdo dá přednost sladkému, může si nachytat bonbonů kolik bude chtít, a to rovnou z nebe, odkud je budou sypat létající andělé.
Na všechny pak po setmění čeká velkolepá kejklířská ohňová show a slavnostní ohňostroj, který bude symbolickým zakončením slavnostního otevíracího dne.
Během dne budou v ulicích Chebu kameloti oblečení do triček s logem Intersparu rozdávat zvláštní vydání deníku Metro, exkluzivně vydané u slavnostní příležitosti otevření nového chebského hypermarketu. Pět dní před samotným otevřením prodejny budou navíc městem projíždět automobilové Spar hlídky a hostesky budou v ulicích Chebu rozdávat letáky a kupony na slevy, ale také čerstvé produkty na ochutnání.


Provozovatelem hypermarketů INTERSPAR a supermarketu SPAR v České republice je společnost SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., která je součást skupiny ASPIAG (Austria Spar International AG) realizující zahraniční aktivity rakouského koncernu SPAR v České republice, Slovinsku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku. Od roku 1997 otevřela skupina ASPIAG v České Republice již 25 hypermarketů INTERSPAR a první supermarket SPAR a to v Třebíči. Více informací na www.interspar.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 12. 2007 11:47
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ARISTON PR (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.