Brava HDTV a Hustler TV u CS Link na léto zdarma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Brava HDTV a Hustler TV u CS Link na léto zdarma


PRAHA 18. května 2011 – Společnost Media Vision s.r.o., provozovatel digitální satelitní televize CS Link, přidává 2 nové programy - erotický Hustler TV a hudební program ve vysokém rozlišení Brava HDTV. Zákazníci CS Link je získají na léto zcela zdarma. Po dobu trvání této akce tak zákazníci získají 4 HD programy zdarma.

Hustler TV a Brava HDTV získají automaticky zdarma všichni stávající zákazníci na měsíc, noví zákazníci na 2 měsíce po zaregistrování karty, stávající předplatitelé jakéhokoli programového balíčku na 3 měsíce a stejně tak zákazníci, kteří si nějaký balíček nyní předplatí. Akce platí do odvolání.

O Brava HDTV - televizní kanál ve vysokém rozlišení zaměřený na kulturní dění, vážnou hudbu, přenosy baletů a operních představení z vyhlášených operních domů. Stanice vysílá 24 hodin denně se zvukem Dolby Digital.

O Hustler TV - světoznámý erotický kanál plný svůdných děvčat v erotických hardcore snímcích z pestré nabídky největšího evropského distributora svého druhu - Sapphire Media International. Stanice vysílá 24 hodin denně.
Kontakt:

Lucie Gleichová
marketing manager
lgleichova@mediavision.cz
www.cslink.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 5. 2011 12:53
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Media Vision (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Provozovatelem české a slovenské digitální satelitní televize CS Link je společnost Media Vision s.r.o. Dekódovací karta CS Link umožňuje bezplatný příjem českých a slovenských TV programů. CS Link má jako jediný operátor ve své nabídce tři neplacené programy ve vysokém rozlišení - ČT HD, Nova HD, Prima HD. CS Link rovněž nabízí předplatné dalších programů, které lze objednat ve zvýhodněných programových balíčcích nebo jako samostatné programy. Zákazník si dokonce může sestavit svůj balíček ze svých oblíbených programů. Signál je šířen ve špičkové digitální kvalitě ze satelitů Astra z pozice 23,5° východně a pokrývá celé území České a Slovenské republiky. Novým majitelem platformy CS Link se v březnu 2011 stala lucemburská společnost M7 Group SA. CS Link tímto krokem získal 5 partnerských satelitních platforem ve 4 státech Evropy.igitální kvalitě ze satelitů Astra z pozice 23,5° východně a pokrývá celé území České a Slovenské republiky. Novým majitelem platformy CS Link se v březnu 2011 stala lucemburská společnost M7 Group SA. CS Link tímto krokem získal 5 partnerských satelitních platforem ve 4 státech Evropy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.