Brand New Products získal do portfolia nové značky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Brand New Products získal do portfolia nové značky


Nike, Adidas, Reebok, Playboy a Mustang se budou prodávat jakou outletové zboží v multibrandových prodejnách Brand New Produts

Brand New Products je nově distributorem značek Nike, Adidas, Reebok, Playboy a Mustang na outletovém trhu v České republice, Polsku a Litvě. Společnost podepsala dohodu o prodeji zboží uvedených značek, která ji opravňuje prodávat výrobky značek v již zmíněných zemích. V nejbližší době společnost podepíše smlouvy s dalšími pěti významnými značkami. „Smlouvy podepsané s významnými světovými značkami jsou důkazem toho, že naše společnost má významné postavení na outletovém trhu,“ říká Pawel Bryniarski, majitel franšízové sítě obchodů Brand New Products.


Společnost se neustále rozšiřuje, na outletovém trhu prodává řadu světových oděvních firem. V Polsku, Litvě a nyní i v České republice má přes 70 obchodů a stále častěji získává zboží přímo od výrobců. Svoje obchodní partnery si pečlivě vybírá. V obchodech prodává kolekce z minulé sezóny, ale vždy aktuální – v létě letní a v zimě zimní. Zákazník tak může nakupovat zboží na aktuální sezónu. „Nejčastěji nakupujeme neprodané zboží z obchodů nebo také nadbytečnou produkci,“ říká Bryniarski.

Brand New Products je momentálně na zmíněných trzích jediný prodejce, který dostává pravidelné přímé dodávky oblečení známých značek. Bryniarski dodává, že spolupráce s Brand New Products je pro výrobce výhodná, protože má velký počet prodejen a dokáže prodat značné množství zboží. Zákazníci dostávají vysokou kvalitu za nejlepší cenu a to pravidelně. Ceny v obchodech jsou kolem 30-50% původní ceny. A o takové zboží je trvalý zájem.

Obchody Brand New Products kromě výrobků Nike, Reebok, Mustang, Adidas a Playboy, nabízí zboží značek Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Lee Cooper, Wrangler, Lee, Esprit, Gin Tonic, Selected, Puma, Lotto a Fila.

V České republice jsou zatím čtyři prodejny. Jde o nízkonákladovou franšízu s rychlou návratností. Firma má zájem otevřít obchody v dalších městech ČR, ve kterých hledá franšízové partnery. Do konce srpna je pro nové franšízanty zajímavá akce, která ušetří desetitisíce při startu nové prodejny.

Fotografie zašleme na vyžádání.
www.outlet-brand.czKontakt:

Jaroslava Timková
ředitelka
timkova@profitklub.cz
www.profitklub.cz
775733662


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 8. 2011 9:27
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Profit klub (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR služby
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.