Brand New Products – důležitá zastávka při nakupování! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Brand New Products – důležitá zastávka při nakupování!


Výprodeje jsou v plném proudu, obchody se zbavují svého sezónního zboží. Pravidelné nakupování značkového zboží za zlomek ceny můžete využívat po celý rok. Outletový obchod Brand New Products. Co si pod tím představit? Nic Vám to neříká? Zkusíme to takhle: Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Lee Cooper, Wrangler, Lee, Mustang, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto, Fila a další.

Určitě Vás napadlo, že světoznámé značky jsou jistě perfektní, oblečení krásné a stylové, ale cena nebude zanedbatelná. Jenže to je právě omyl. V outletovém obchodu Brand New Product to rozhodně neplatí. Tady platí heslo, že značková móda nemusí být drahá. Pro českého zákazníka je novinkou mít v jednom obchodě více značek módního zboží za velmi výhodné ceny. Kvalitní materiály, nadčasový vzhled, správný čas. Ano, i tohle je třeba vzít v úvahu. Jsme národ čekající na slevy a nakupující ve velké míře výprodejích. Je pravda, že ve výprodejích se krásně a levně nakupuje, ale má to jedno velké ale. Až po sezóně. Musíte odhadnout, jestli se dané zboží bude nosit i příští rok, a co když náhodou změníte velikost?
V Brand New Product si koupíte zboží tehdy, když ho potřebujete, v létě letní zboží, v zimě zimní. Hned jej začnete nosit – nikoli jako zboží z výprodeje, které na rok schováte do skříně. Do sortimentu obchodu patří oblečení, ale i kabelky, šperky, boty a doplňky. Získáte kvalitní originální model za zlomek jeho skutečné ceny. Veškeré zboží je nové, první jakosti s dokumenty svého původu. Krásný a značkový model obohatí váš šatník na dlouhou dobu, nadčasovost a kvalita jsou jeho výhodami.
Brand New Product ale není výhodný jen pro zákazníky. Poskytuje výzvu i pro podnikatele, hledá totiž nové obchodníky i partnery.
Brand New Product je ideální franšíza – nízkonákladová, s rychlým návratem investic. Firma nabízí příležitost multi franšízantovi i jednotlivým franšízantům. Brand New Product existuje od roku 1987, v současné době provozuje 70 franšízových obchodů v Polsku, dva na Litvě a první tři obchody jsou již v rukou českých franšízantů. Bohaté zkušenosti s prodejem oděvů může využít franšízant této značky za poměrně nízkou cenu. Za franšízu platí roční poplatek 15 000 Kč, z toho polovinu dostane zpět formou marketingu, když si v místě své prodejny zajistí reklamní kampaň. Firma se podílí 50 % na reklamní kampani obchodu. V současné době navíc stát franšízy podporuje i prostřednictvím úřadů práce.
V České republice lze předpokládat velký úspěch tohoto obchodu, protože statistiky ukazují, že patříme k národům libujícím si ve slevách a výprodejích, nekvalitní a neznačkové zboží již není v módě.Náklady na provozovnu jde orientačně spočítat podle velikosti prodejny. Minimální velikost je 20m2, prodejnu je možné mít až do 180 m2, na každých 10m2 je potřeba počítat 100 000 Kč na zařízení, zboží i licenci. Firma zajistí vizualizaci prodejny i zařízení, při podepsání smlouvy zaplatí franšízant 25% z dohodnuté ceny, zbytek pak při dodání. Více na www. outlet-brand.cz

Doplňující informace a fotografie zašleme na vyžádání.Kontakt:

Jaroslava Timková
PR, marketing
timkova@profitklub.cz
www.profitklub.cz
775733662


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 14:54
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Profit klub (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR služby
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.