Boskovická nemocnice zavádí bezdrátovou komunikaci mezi pacientem a sestrou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Boskovická nemocnice zavádí bezdrátovou komunikaci mezi pacientem a sestrou


Boskovice – Boskovická nemocnice zavádí na interním oddělení moderní bezdrátový signalizační systém mezi pacientem a sestrou. Tento signalizační systém bude používat jako první nemocnice v regionu. Pacientům umožní v případě potřeby mnohem snazší přivolání sestry a zdravotní sestry budou mít lepší přehled o pohybu pacientů.

„Připravili jsme novinku v signalizačním systému pacient – sestra, který budeme používat jako první nemocnice v regionu. Starý systém komunikace jsme zrušili a nahradili ho novým bezdrátovým. Každý pacient bude mít na ruce vysílač o velikosti hodinek, kterým si může přivolat pomoc sestry. Další prvky nového systému mohou například upozornit sestru na to, že pacient bez jejího vědomí opouští oddělení. Systém díky jeho technickým možnostem chceme do budoucna rozšiřovat tak, aby umožnil například i okamžité zjištění aktuální polohy pacienta,“ popisuje zcela unikátní službu ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner.
Bezdrátový komunikační systém umožní sestře okamžitě zjistit, který pacient ji volá, případně z jakého místa. Například pokud se pacientovi udělá nevolno na toaletě, pomocí náramku dá signál sestře, která okamžitě zjistí jeho polohu a pacientovi pomůže. „Je to další krok k modernizaci služeb a zlepšení komfortu pro pacienty v boskovické nemocnici. Nový systém nám umožní lepší přehled o pacientech a zajistí včasný zásah v případě nevolnosti či opuštění oddělení,“ říká ředitel Verner.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 8. 2011 8:27
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.