Boskovická nemocnice předala sto reflexních vest do školky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Boskovická nemocnice předala sto reflexních vest do školky


Boskovice – Zástupci boskovické nemocnice předali sto reflexních vest pro děti do mateřské školy v Boskovicích. Podzimní počasí, časté mlhy, brzké stmívání a také stále se zvyšující počet aut na silnicích jsou faktory, které jsou častou příčinou nehod a úrazů. Boskovická nemocnice chce tímto krokem pomoci v prevenci ochrany dětí, které jsou nejohroženější skupinou silničního provozu.

„Jsme velmi rádi za tento dar. Několik reflexních vest jsme už měli, ale díky nemocnici se dostane na více dětí. Používání vest jednoznačně zvyšuje bezpečnost a samy děti vesty rády nosí,“ sděluje ředitelka boskovické mateřské školky Dagmar Burianová.
Mateřská škola v Boskovicích má tři pracoviště a celkem ji navštěvuje čtyři sta patnáct dětí. Podle ředitelky Burianové jsou vesty velkým pomocníkem zvláště nyní na podzim, kdy je horší viditelnost. Zároveň dodává, že v posledních letech se zvýšil provoz aut v Boskovicích, což znamená, že je potřeba daleko více dbát na bezpečnost dětí při každodenních procházkách.
„Používání reflexních vest považujeme za vhodnou prevenci, proto jsme se také rozhodli vesty školce darovat. Na příští rok uvažujeme o dalších akcích pro děti a jejich rodiče. Plánujeme například kurzy první pomoci pro rodiče,“ nastínil ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 11. 2012 9:35
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.