Boskovická nemocnice komunikuje s pacienty přes Facebook | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Boskovická nemocnice komunikuje s pacienty přes Facebook


Boskovická nemocnice začala se svými pacienty komunikovat přes nejpopulárnější sociální síť – Facebook. Češi jsou podle průzkumu nejaktivnějšími uživateli Facebooku v Evropě. Podle ředitele nemocnice Rostislava Vernera je to další krok k pacientům.

V České republice je počet přihlášených uživatelů Facebooku přes tři miliony. Podle nedávného průzkumu kontrolují čtyři z pěti Čechů tuto sociální síť minimálně jednou denně. „Původně jsme byli k této komunikaci skeptičtí, ale ukázalo se, že pacientům tento způsob vyhovuje. Vytvořili jsme proto nemocnici profil na Facebooku, který bude pravidelně aktualizován. Bude to další komunikační kanál s našimi pacienty,“ popisuje ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner.
Komunikace s pacienty, ochota poskytovat informace a otevřenost v jednání nemocnice s veřejností jsou základními znaky moderní nemocnice, která si váží svých pacientů. V současné době nestačí mít web, ale je potřeba pracovat s aktuálními trendy v komunikaci. „Nemocnice musí fungovat jako firma. Pokud nebude firma se svými klienty komunikovat a nebude se o ně starat, přijde o ně,“ říká ředitel Verner.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 8. 2011 9:36
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.