Boni pueri převzali v Bruselu titul „Sbor Evropské unie“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Boni pueri převzali v Bruselu titul „Sbor Evropské unie“


Před pár dny v sídle Evropského parlamentu v Bruselu přijal ředitel Českého chlapeckého sboru Boni pueri Pavel Horák z rukou generálního sekretáře evropských sborů Jean-Pierre van Avermaeta a europoslance Tomáše Zdechovského titul „Sbor Evropské unie“.

Jean- Pierre van Avermaet ocenil práci celého týmu Boni pueri, zpěváků a zejména ředitele tělesa Pavla Horáka. Připomněl tradice chlapeckého zpěvu v Evropě a nastínil další možnosti koncertních turné pro Boni pueri ve světě.
„Boni pueri mají v Evropském parlamentu velmi dobré jméno. Jsem obrovsky hrdý na to, že mohu s tímto sborem spolupracovat,“ řekl europoslanec Tomáš Zdechovský. Slavnostní akt pokračoval jednáním v kanceláři pana europoslance, který s vedením Boni pueri i generálním sekretářem dále diskutoval další možnosti kulturní spolupráce České republiky v Evropě.
„Tohoto významného titulu si velmi vážíme. Chápeme ho jako ocenění dlouholeté práce a úrovně našeho sboru, celého týmu a našich zpěváků. Je pro nás zároveň i velkou výzvou. V Bruselu nás čekalo opravdu velmi přátelské přijetí. Nejen v krásných prostorech Pražského domu, ale přímo v sídle Evropského parlamentu. Pan europoslanec Tomáš Zdechovský má ke kultuře velmi blízko, vždyť sám vydal několik básnických sbírek,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.
Český chlapecký sbor Boni pueri se v plné sestavě vrátí do Bruselu již na podzim. Chlapce čeká přímo na půdě Evropského parlamentu koncert pod záštitou pana europoslance, kterého se zúčastní významné osobnosti evropských zemí. Repertoár, který je sestaven jen pro tuto významnou příležitost, sbor dosud tají. Jisté je, že zde zazní skladby z nového alba, které budou Boni pueri natáčet s Komorní filharmonií Pardubice na konci letních prázdnin u prestižního hudebního vydavatelství ArcoDiva Prague.

Pro bližší informace: Mgr. Hana Musílková
musilkova@bonipueri.cz, tel. 774139010
Foto z předání ocenění:
www.uschovna.cz/zasilka/EL66LSLXVKEVZLFH-64P

Foto sboru v tiskové kvalitě:
http://www.bonipueri.cz/media/
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2015 22:47
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.