Boj s pojišťovnami o invalidní vozíky se stále nemění | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Boj s pojišťovnami o invalidní vozíky se stále nemění


Třebíč/Brno/Plzeň – Boj s pojišťovnami o příspěvek na invalidní vozík zažívá každý, kdo ho potřebuje. Příspěvky jsou velmi malé a ten, kdo potřebuje kvůli svému zdravotnímu stavu nový, často ztroskotá, protože papírově na něj nemá nárok. Občanské sdružení FOR JANE proto hledá peníze, které lidem pomohou k novým invalidním vozíkům.

„Letos chceme pomoci dvěma chlapcům, Pavlíkovi a Michalovi. Michal potřebuje na nový vozík padesát tři tisíc korun. Současný vozík je nevyhovující a Michal ho opravdu potřebuje,“ říká předseda třebíčského sdružení FOR JANE, které vzniklo vloni s cílem pomoci Janě Hanové. Ta zůstala po obyčejné operaci páteře na vozíku. Loňský Koncert proti lhostejnosti Janě pomohl získat nový vozík a dokonce speciálně uzpůsobené auto.
Letos se uskuteční druhý ročník koncertu. Do Třebíče přijede na zářijový koncert i Česká miss 2010 Jitka Válková, herec a zpěvák Jan Budař a také vicemistr světa v beatboxu Nasty.
S rostoucím počtem dopravních nehod a vážných úrazů přibude v České republice více než dvě stě lidí ročně na vozíku, kteří potřebují pomoc ostatních. Dostat se na invalidní vozík se může každý z nás a během okamžiku se mu úplně změní život. „Boj s českými zdravotními pojišťovnami je zdlouhavý a náročný. Často končí nezájmem o skutečný stav. Jsem ale moc rád, že lidé nejsou lhostejní, a když je potřeba, pomohou těm, kdo to potřebují,“ říká Tomáš Vostál.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 8. 2011 8:34
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.