BLOM UVÁDÍ BLOM3D™ - NEJVĚTŠÍ DATABÁZI 3D MODELŮ MĚST NA SVĚTĚ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


BLOM UVÁDÍ BLOM3D™ - NEJVĚTŠÍ DATABÁZI 3D MODELŮ MĚST NA SVĚTĚ


Blom, největší poskytovatel geoprostorových služeb v Evropě, uvádí na trh Blom3D™. S více než 340 městy po celém světě a pokrytím více než 12.000 km2 jde o největší databázi 3D modelů měst na světě.

Blom, největší poskytovatel geoprostorových služeb v Evropě, uvádí na trh Blom3D™. S více než 340 městy po celém světě a pokrytím více než 12.000 km2 jde o největší databázi 3D modelů měst na světě.

Blom3D™ modely jsou vytvořeny z rozsáhlé sbírky aktuálních svislých a šikmých snímků ve vysokém rozlišení, vyrobených společností Blom. Každý model je vytvořen ve čtyřech různých úrovních detailu, od základní struktury budov, až po plně fotorealistické modely s texturami. Každý dům zapsán do archivu Blom3D™ je jedinečným subjektem, který umožňuje upravovat a integrovat databáze a události do dat.

Všechny modely Blom3D™ jsou k dispozici ve standardních formátech a mohou být přístupné také prostřednictvím on-line platformy BlomURBEX 3D™, geoserver společnosti Blom.

Tvorba kvalitních 3D modelů je pro Blom přirozeným vývojem. Přidání Blom3D™ do nabídky výrobku, přidává Blom svým klientům další prostorovou dimenzi. Způsoby využití 3D jsou nekonečné, ale v současné době se využívají v oblasti bezpečnosti, her, územního plánování, havarijního plánování a vizualizací.

"Jsme velmi nadšeni uvedením naší nové produktové řady na trh. Blom3D™ umožňuje našim uživatelům vytvořit celou řadu velmi kvalitních 3D aplikací v tak různorodých oblastech jako plánování, turistických průvodcích nebo hrách", řekl Juan Mieza, produktový manažer společnosti Blom. "Náš masivní archiv modelů se neustále rozšiřuje a plánujeme umožnit našim klientům převrat ve způsobu, jakým pro ně prostorová data pracují."

Pro více informací o Blom3D™ a BlomURBEX 3D ™ navštivte naše stránky www.blomasa.com či www.blom.cz nebo nás kontaktujte na info.cz@blomasa.com a požádejte o bezplatné předvedení či trial verzi.Kontakt:

Ing. Jan Sirotek, MBA
Ředitel pro mezinárodní obchod CEE
info.cz@blomasa.com
www.blom.cz
+420513033050


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 6. 2011 16:25
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Blom Czech Republic (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Blom je největší evropskou firmou zabývající se sběrem a zpracováním velmi přesných geo-prostorových dat a vývojem softwarových aplikací a služeb založených na těchto datech. Vlastníme a poskytuje jedinečnou evropskou databázi leteckých snímků, map a 3D modelů. Nabízíme služby, data a řešení pro zákazníky z oblasti státního i privátního sektoru. Společně se svými partnery vytváříme off-line i on-line aplikace a navigační řešení využívající naší rozsáhlé panevropské databáze geo-prostorových dat.

Blom má více než 1.000 zaměstnanců a pobočky ve 13 zemích. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Oslu, Norsko. Společnost Blom je kotována na burze v Oslu (ticker BLO).

Blom Group se zaměřuje na dvě hlavní oblasti Blom Informační služby a Blom Geo-inženýrské služby.

Blom působí v České republice aktivně již od roku 2009. Před tím zde realizoval několik projektů formou subdodávek. V létě 2010 byla otevřena v Brně samostatná kancelář a založena firma Blom Czech Republic.
Blom na českém trhu nabízí kompletní spektrum služeb v oblasti fotogrammetrie, laserového skenování, geodézie a katastru.
Vedoucím české kanceláře je Ing. Jan Sirotek, MBA, ředitel pro mezinárodní obchod ve střední a východně Evropě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.