Blíže zákazníkům v jižních Čechách | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Blíže zákazníkům v jižních Čechách


Praha, 11. srpna 2011 – Společnost CEMEX, přední světový výrobce betonu a kameniva, se rozrostl o další moderní betonárnu v Týnu nad Vltavou. Reaguje tak na poptávku a snaží se být zákazníkům co nejblíže.

Na místě původní betonárny, která byla kompletně demontována, vyrostla nová s moderní technologií, která splňuje všechny bezpečnostní a ekologické parametry. Betonárna s maximálním výkonem 45 m3/hod. nabízí výrobu a dopravu transportbetonu, betonových směsí, anhydritových směsí pro lité podlahy se samonivelačním účinkem.
Vybavení betonárny tvoří pět kójí pro skládku kameniva, pětikomorový řadový zásobník, talířová míchačka betonu Stetter T1000 a řídící systém ATX 300. CEMEX vynakládá značné úsilí na ochranu životního prostředí, proto jsou i v této betonárně dostupné bezodpadové technologie a jiné prvky do výroby. „Recyklujeme zbytkový beton, minimalizujeme únik prachových částic a snažíme se co nejvíce omezit negativní dopad na okolní prostředí,“ říká Tomáš Petrů, manažer pražského klastru, pod jehož kompetence nová betonárna spadá.

Kontaktní údaje:
Betonárna Týn nad Vltavou
Cihelná 164, 375 01 Týn nad Vltavou
Mobil: 602 194 159, fax: 257 257 662
E-mail: betonarna.tyn@cemex.com
Vedoucí betonárny: Tomáš Dvořák
Obchodní zástupce: Ivan Kořínek, mobil: 602 337 490, e-mail: ivan.korinek@cemex.com

Fotografii ke stažení naleznete zde
CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonu, betonových směsí, litých podlah, anhydritových potěrů, izolačních a výplňových cementových pěn, samozhutnitelných betonů, vymývaných betonů a jiných speciálních produktů. Zabývá se rovněž těžbou a zpracováním kameniva, nabízí kvalitní přírodní tříděný i netříděný kámen a písek. V České republice CEMEX provozuje 53 betonáren, 7 štěrkoven, 2 kamenolomy a cementovou mlýnici. Více na www.cemex.cz a www.specialni-produkty.cz.
Kontakt:

Maria Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
222351497


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 8. 2011 11:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.