Blažek - každý jde svou cestou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Blažek - každý jde svou cestou


Módní dům Blažek představuje kolekci pro podzim/zima 2011 s příznačným názvem „MY WAY“. Stěžejním prvkem jsou saka a džínsy, kterým je věnován velký prostor. Nově se objevuje také sportovní obuv a opasky. Důraz je kladen na přirozenost, uvolněnost a eleganci zároveň a také na maximální pohodlí. Nová kolekce je výzvou pro všechny muže.

Trendy v pánské módě se neustále mění a vyvíjejí. Je důležité sledovat chování a potřeby zákazníků. „Část kolekce je určena mladším zákazníkům, kteří preferují trendová řešení a inovace. Prostor je věnován také konzervativnějším mužům, kteří dávají přednost tradičnějšímu pojetí,“ říká designér a autor kolekce Roman Humlíček.

Pro nadcházející období jsou typické pláště a bundy. Pláště jsou rozděleny na dvě skupiny. Na formální byly použity vlněné velury, které vyniknou především v kombinaci se sakem či oblekem. Neformální pláště jsou převážně ve zkrácených délkách a nahrazují delší bundy či parky. Jsou odvážnější v použitých materiálech a detailech. Kolekce bund má také dvě polohy. Jedna je navržena v duchu velkoměsta, inspiraci čerpá z klasického pláště či z vojenské uniformy. Vedle toho druhá skupina bund je inspirována outdoorovým oblečením do přírody. Ponechává si ale stále elegantní vzhled, díky kterému je přenáší do městského prostředí. „Rozšířenou nabídku bund a plášťů oceníte zejména v pochmurném podzimním počasí, které střídá studená zima a sněhové přeháňky,“ doplňuje Roman Humlíček.

Základem celé kolekce jsou tradičně obleky. Klasika nás oblékne do jednořadových obleků se dvěma rozparky v mnoha odstínech dle dané příležitosti. Zastoupeny jsou obleky pro denní nošení, večerní příležitosti i výjimečné události s předepsaným dress code. Dle požadavků zákazníka jsou připraveny tři střihové linie: COMFORT FIT pro volnější střih s extra přídavky, REGULAR FIT s mírně přiléhavým nádechem a SLIM FIT, který je přiléhavý, avšak díky elastickým materiálům stále pohodlný.

„Typem použité košile sám zákazník zvolí, jak formální outfit chce mít. Košile jsou určené pro kombinaci s kravatami, pro volný čas ke kalhotám a sakům a do společnosti. Díky výraznější barevnosti je lze nosit v kombinaci se sakem či oblekem,“ radí autor kolekce.

Saka lze kombinovat se všemi typy separátních kalhot včetně džínsů. Je možné vytvořit jak formální vzhled s košilí a kravatou, tak casual outfit s tričkem a džínsy. Tyto kombinace boří mýty o tom, že sako je vhodné pouze k formálním kalhotám. Zvolenými barvami jsou modrá či šedá v kombinaci s hnědou.

Největší novinkou kolekce je rozšířená řada džínsů všech odstínů modré s přechodem do světle modré a černé. Širokou škálu barev udává stupeň oprání a další úpravy, jako je broušení a záměrné narušování povrchu. „Díky těmto úpravám je možné vybírat více či méně formální džínsy, které je vhodné kombinovat se saky a košilemi,“ říká majitel módního domu Ladislav Blažek.

Celá kolekce je laděna do tmavších barev. Největší zastoupení má šedá v kombinaci s červenou, přecházející do purpurové až fialové. Výraznější odstíny modré, hnědé, červené až purpurové a zelené jsou použité na akcentech. Ve vzoru převažují jemné káry a proužky.

V kolekci najdete formální i neformální obuv. Na své si přijde vyznavač klasického vzhledu stejně jako ten, kdo hledá obuv s odvážnějším, netradičním, designovějším, ale přesto elegantním vzhledem. Kromě nízké obuvi se opět objevují také kotníčkové modely a nově i sportovní obuv, která je vhodná právě k džínsům či méně formálnímu stylu.

K některým modelům obuvi jsou opasky ze stejného materiálu. Pro náročnější zákazníky jsou připraveny tzv. „gift pack“ – díky kombinaci řemenů a spon vzniknou až 4 varianty opasku. Nadále zůstávají také oboustranné opasky díky otáčecí sponě.

Své místo v kolekci mají také luxusní business aktovky, tašky pro každou příležitost a další doplňky.

Imageovou kampaň pro kolekci podzim/zima 2011 nafotil Benedikt Renč, který v současné době patří k nejvyhledávanějším fotografům.

Kontakt:
BLAŽEK PRAHA a.s.
Ortenovo náměstí 16, 170 00 Praha 7 – Holešovice
Ing. Klára Smetáková
marketingová specialistka
tel.: 220 873 100
e-mail: klara.smetakova@blazek.eu
www.blazek.czKontakt:

Ing. Klára Smetáková
marketingová specialistka
klara.smetakova@blazek.eu
www.blazek.eu
220873100


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 9. 2011 16:01
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: BLAŽEK PRAHA a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá 1. místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů.

Blažek obleky, košile, košile tailoring, kravaty, kalhoty, opasky, pláště, obuv, tašky, šály, bundy, pulovry, čepice a další.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.