Bezpečnostní sáčky a obálky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bezpečnostní sáčky a obálky


Bezpečnostní sáčky a obálky jsou koncipovány pro zajištění absolutní bezpečnosti a jsou vyrobeny z coestrudované LDPE fólie s plochým nebo dvojitým svárem o extrémní pevnosti.

Sáčky i kontrolní útržky jsou vzestupně očíslovány. Na přání mohou být opatřeny čárovým kódem, který umožňuje nejlepší kontrolu. Varianta uzavření s modrým nebo zeleným pečetním páskem chrání před nepozorovatelnou manipulací. Na pečetním pásku může být navíc vytištěno vzestupné očíslování sáčků včetně personifikace. Rovněž pokusy otevřít sáčky na okrajích nezůstanou díky potisku ve svařovací zóně nikdy neviditelné.

Bezpečnostní sáčky jsou bezproblémově popisovatelné, umožňují snadnou manipulaci a na přání mohou být vyrobeny v jakémkoliv provedení. Všechny sáčky jsou vyráběny z polyethylenu, který chrání životní prostředí. Polyethylen je neutrální vůči spodním vodám a při spalování neprodukuje žádné škodlivé plyny.

Bezpečnostní plomby
Společnost TERS, spol. s r. o. nabízí široký sortiment bezpečnostních plomb. Jedná se o plomby plastové, kovové a lankové. Plastové plomby je dále možné rozdělit na zástrčkové, průvlakové, závěsné. Kovové a lankové plomby splňují požadavky norem ISO 17712 a jsou vhodné pro operace C-TPAT. Použití plomb je velice jednoduché a především všestranné. Vyhovují širokému teplotnímu rozmezí. Konstrukční řešení, použité materiály a jednoduchý způsob uzavírání umožňují snadnou manipulaci a aplikaci. Při použití bezpečnostní plomby není třeba používání plombovacích kleště. Široká nabídka bezpečnostních plomb umožňuje využití pro jakýkoliv účel.

Široký sortiment zboží
TERS, spol. s r. o. dodává zboží v oblasti ochrany přepravy hotovostí, cenin, majetku a ukládání dokumentů. Stěžejní činností společnosti je distribuce bezpečnostních sáčků, plomb, přepravních obalů, tašek, etuí a pouzder, plombovatelných kontejnerů, bezpečnostních štítků a pásek.

Společnost splňuje požadavky norem ISO 9001:2008 v systému managementu kvality.


Více informací naleznete na www.ters.czKontakt:

Miroslav Stříška
striska@skymedia.cz
http://www..ters.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 14:07
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.