Bezpečnost a život okolo nás | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bezpečnost a život okolo nás


Únik důležitých dokumentů a dat z dobře prosperující firmy, podezření na nainstalování štěnic a odposlechů, nevěrohodní klienti a zaměstnanci. Zní Vám tato slovní spojení jako pulp foction?

Pro některé z nás ano. Pro ty, kteří již mají nějákou negativní zkušenost v této oblasti ne. Je to spíše realita. Jisté je ale jedno, pokud máte podezření na některé, již zmíněné téma, je jistě vhodné takovou situaci neprodleně řešit a na nic nečekat. Času totiž v těchto případech většinou nebývá na zbyt. Avšak na řešení i zdánlivě neřešitelných problémů, není nikdy pozdě.

Bezpečnost okolo nás

Pokud se do podobné situace dostanete, mohou Vám být nápomocny tzv. Detektivní agentury. Mnozí z nás možná ani netuší, že nějaké takové agentury existují. Jejich smysl a význam je však mnohdy nezastoupitelný a nezbytný.

V detektivních agenturách se Vám dostane služeb jako například: Řešení nejrůznějších firemních problémů, zde jsou to třeba vynášení důvěrných dat z firmy, prověrky zaměstananců, řešení krádeží ve firmě a podobné situace. Dále jsou to cílené ekonomické informace, analýza konkurenčních firem, monitorování dálkově aktivovaných odposlechů a štěnic, spojené s jejich deaktivací a zrušením. Služby zahrnují také kvalifikované řešení pohledávek, získávání nezbytných informací pro potřeby občansko - správních záležitostí a soudních sporů.

Součástí činnosti těchto bezpečnostních agentur bývají také vymáhání pohledávek mimo soudní cestou. Za zmínku jistě stojí také nezbytný psychologický výcvik v oblasti obchodního jednání a zlepšování komunikačních dovedností, které jsou v sociální sféře nezbytnou nutností.

Pokud tedy nějáký takový problém ve své firmě máte, není nač čekat a je nutné jej neprodleně řešit. Zaručujeme, že za pomocí Bezpečnostních agentur se nebude zdát žádná situace bezvýchodná.Kontakt:

Michal Palán
jednatel
info@mpalan.cz
606391128


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 11. 2011 17:40
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: MPalán s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komplexní řešení pro výrobu a servis stránek.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.