Betonárna Slaný – nový člen týmu CEMEX | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Betonárna Slaný – nový člen týmu CEMEX


Praha, 25. května 2011 – Společnost CEMEX, přední světový výrobce betonu, kameniva a cementu, se rozrostl o betonárnu Slaný.

Betonárna Slaný, dříve Logea beton, se rozkládá na ploše cca dvou hektarů a v portfoliu jejích produktů nabízí výrobu transportbetonu, zavlhlých betonových směsí, a také výrobu anhydritových a cementových tekutých směsí pro lité podlahy se samonivelačním účinkem do podlahových konstrukcí všech typů. Betonárna Slaný spadá pod cluster Praha.
Do vybavení betonárny patří šest kójí pro skládku kameniva, čtyřkomorový řadový zásobník kameniva, dvouhřídelová míchačka betonu MAO 1500 a řídící systém ATX 300. Maximální výkon je 45m3/hod.
Nedílnou součástí výroby betonárny Slaný je ochrana životního prostředí. „Proto se snažíme zapojovat veškeré možné a nám dostupné bezodpadové technologie a prvky do naší výroby - například recyklaci zbytkového betonu, minimalizaci rizika úniku prachových částic do okolí a v neposlední řadě také citlivé začlenění betonárny do okolní krajiny mimo obydlenou zónu s omezením hlučnosti - tak abychom co nejvíce omezili negativní dopad na okolní prostředí,“ říká cluster manager Tomáš Petrů.
„Posílení týmu CEMEX o novou betonárnu nemalou měrou přispěje k dalšímu zkvalitnění služeb CEMEXu,“ dodává Petr Čechlovský, ředitel pro materiály.
Kontaktní údaje na betonárnu Slaný:
Betonárna Slaný
Tuřany u Slaného, 273 79 Byseň 1
Mobil: 608 149 438
E-mail: betonarna.slany@cemex.com
Vedoucí betonárny: Václav Šašek
Loga a fotografie naleznete v sekci pro média: http://www.cemex.com/MediaCenter.aspx
Fotografie betonárny Slaný
CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje přes 50 betonáren, 7 štěrkoven, 2 kamenolomy a cementovou mlýnici. Více na www.cemex.cz.

Kontakt:

Maria Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
222351497


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 5. 2011 15:24
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.