BenQ představuje světově první HD projektor s krátkou projekční vzdáleností určený pro domácí zábavu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


BenQ představuje světově první HD projektor s krátkou projekční vzdáleností určený pro domácí zábavu


Novinka nesoucí označení W710ST míří na trh v doprovodu dalších dvou přírůstků, jež společně rozšiřují populární řadu projektorů značky BenQ určených pro domácí zábavu.

Praha, 2. srpna 2011 - Mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a celosvětový leader na trhu s DLP® projektory, společnost BenQ, představuje tři nové přírůstky do řady projektorů určených pro domácí zábavu. Novinkám dominuje produkt s označením W710ST – jedná se o světově první HD projektor s krátkou projekční vzdáleností.

Na trh dále míří model BenQ W700, jakožto produkt skýtající výhody HD projektorů schopných zobrazení ve 3D a v neposlední řadě také Full HD projektor s označením W1060. Pro audiovizuální nadšence a milovníky her prahnoucí po nové dimenzi vzrušení tyto moderní projektory otevřou v obývacích pokojích či hráčských doupatech široké možnosti – vyznačují se totiž živými barvami, vysokým jasem, vynikajícím kontrastem a skvělým zvukovým podáním. Neméně důležitým aspektem je rovněž hermeticky uzavřená konstrukce DLP® projektoru v podání Texas Instruments, jež účinně zamezuje postupné degradaci barev a drží celkové náklady spojené s vlastnictvím pevně na uzdě. Díky projektorům BenQ tak máte na dosah kinematografický a herní požitek, v němž vás neomezí velikost pokoje ani rozpočtu.

W710ST
Užijte si perfektní zábavu díky světově prvnímu HD projektoru s krátkou projekční vzdáleností
Seznamte se s BenQ W710ST, prvním HD projektorem na světě s krátkou projekční vzdáleností, který představuje perfektní volbu pro všechny milovníky filmů a her, toužící po kvalitní zábavě. Díky patentované asférické čočce umožňuje tento model zobrazit obraz s úhlopříčkou 63“ již ze vzdálenosti jednoho metru. Z tohoto důvodu pro něj v zásadě neplatí prostorová omezení a navíc umožňuje zobrazení bez nepříjemného rušení stínem či oslepující projekční záře. Projektor dále nabídne vysoký kontrast 10 000:1, jas 2 500 ANSI lumenů, dva HDMI porty, výkonný 10W vestavěný reproduktor a technologii DLP LinkTM v kombinaci s duální stereoskopickou projekcí NVIDIA® 3D Vision. BenQ W710ST přináší nový rozměr vizuálního požitku pro sledování filmů a hraní her, a to bez útrap spojených se složitým nastavováním nebo nepřehledným zapojováním kabelů!

W700
Váš partner pro sledování HD snímků a hraní her ve 3D
Model W700 skloubí pohodlí, dostupnost a snadnost používání v uceleném řešení domácího kina. Novinka nabízí perfektně ostrou projekci v HD rozlišení, integrovaný 10W reproduktor a dvojici HDMI konektorů, v důsledku čehož se tento stylový domácí projektor stává vynikajícím partnerem pro audiovizuální zábavu, od níž vás navíc díky snadnému zapojení a automatickému nastavení nebude nic zdržovat. Jas 2 200 ANSI lumenů a vysoký kontrastní poměr 10 000:1 dodávají život každému detailu a naplňují výsledný obraz ohromnou energií. BenQ W700 je zkrátka vynikající společník pro hraní 3D her, což mimo jiné dosvědčuje jeho certifikace pro technologie DLP LinkTM a NVIDIA® 3D Vision. V neposlední řadě se zařízení BenQ W700 vyznačuje hermeticky uzavřenou DLP konstrukcí v podání společnosti Texas Instruments, představující záruku toho, že podání barev nebude negativně ovlivněno v průběhu času. Životnost lampy při ekonomickém módu (Eco Mode) dosahuje 6 000 hodin a výrazně tak snižuje celkové náklady spojené s vlastnictvím tohoto zařízení.

W1060
Kinematografický zážitek ve Full HD rozlišení bez stání ve frontě na lístek
Projektor BenQ W1060, jež byl navržen s cílem zprostředkovat kvalitní rozměrný obraz, výrazně usnadňuje vybudování vlastního domácího kina. Novinka se vyznačuje Full HD rozlišením, vysokým jasem 2 000 ANSI lumenů, dvojicí HDMI konektorů a kontrastním poměrem 5 000:1. Zvukový doprovod zajišťuje vestavěný reproduktor o výkonu 10W. Technicky méně zdatné diváky jistě zaujme, že tento DLP projektor nevyžaduje k dosažení plnohodnotného audiovizuálního zážitku žádné speciální nastavování nebo složitou instalaci. Vše, co vás v případě modelu W1060 dělí od požitku ze show, je pouhé zapojení kabelů dle dodaného návodu!

Cena W700 činí 12.990 Kč bez DPH, fotografie W700 zde
Cena W710ST činí 14.490 Kč bez DPH, fotografie W710 zde
Cena W1060 činí 19.990 Kč bez DPH, fotografie W1060 zde

Pro více informací prosím navštivte internetové stránky www.BenQ.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika


 O společnosti BenQ Corporation
BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.
 O skupině BenQ Group
BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.
Kontakt:

Maria Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
222351497


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 8. 2011 16:11
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.