BenQ představuje nové modely projektorů s označením SH910 a SH960 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


BenQ představuje nové modely projektorů s označením SH910 a SH960


Nová Full HD projektorová řešení s vysokým jasem jsou určena pro byznys a výuku, osloví však také širokou veřejnost.

Praha, 16. srpna, 2011 - Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních zařízení a globální lídr v oblasti DLP® projektorů, oznámila rozšíření své řady Full HD byznysových projektorů s vysokým jasem o dva nové zástupce s označením SH910 a SH960.
SH960 - systém využívající dvojici lamp s vysokým jasem
Projektor BenQ SH960 je navržen tak, aby prezentace promítané i ve světelně velmi náročných podmínkách byly dobře viditelné. K tomu zde slouží energeticky úsporný dvoulampový systém zajišťující čistou a barvitou Full HD projekci s vysokým jasem 5500 ANSI lumenů a kontrastem 3000:1. Díky využití dvojice lamp mohou prezentace probíhat bez nechtěného přerušení - pokud jedna z lamp vypoví funkčnost, bude druhá jednotka pracovat na vyšší výkon, aby zajistila zobrazení s optimálním jasem. Kromě schopnosti reálného zobrazení Full HD obsahu 1:1 bez nutnosti interpolace obrazu dokáže SH960 převádět video s nízkým rozlišením do vysokého rozlišení pomocí HQVTM tak, aby projektor publiku vždy nabídl perfektní obrazové detaily.
Projektor BenQ SH960 byl zkonstruován tak, aby zaručil flexibilní instalaci při současném zachování jednoduchosti ovládání a údržby. Zařízení lze díky 1,5násobnému zoomu použít prakticky v libovolných prostorách – široký rozsah možného nastavení promítací vzdálenosti totiž doplňuje ještě vynikající instalační flexibilita umožňující montáž zařízení v zásadě na libovolný druh stropu. Možnost posunu objektivu v rozmezí ±125 % vertikálně a ±40 % horizontálně přináší jednoduchou nápravu nepřesností učiněných při montáži. 2D korekce lichoběžníkového zkreslení pak umožňuje perfektní zobrazení bez deformací při libovolném umístění projektoru.
SH910 – Kvalitní prezentace ve Full HD s vysokým jasem
Jedná se o řešení určené zejména pro korporátní zasedací místnosti, školicí centra, auditoria nebo jiná místa určená pro shromáždění většího počtu osob. Projektor SH910 zajistí perfektní podání každé prezentace díky skutečně vysokému jasu 4000 ANSI lumenů a nabídne tak působivý divácký zážitek s nekompromisní Full HD 1080p obrazovou kvalitou. Projektor BenQ SH910 je vybaven rozsáhlou HDMI konektivitou a dvěma zabudovanými reproduktory s SRS certifikací a výkonem 10 Wattů, aby dokázal plnohodnotně interpretovat audiovizuální multimediální obsah z Blu-ray, DVD disků nebo HDTV. Rovněž nabídne možnost zobrazení přímo z USB zařízení, což je vlastnost využitelná například pro prezentace bez nutnosti připojení počítače. Produkt BenQ SH910 je připraven i na blízkou budoucnost, neboť nabízí podporu pro stále častěji používanou správu a ovládání prostřednictvím sítě – podporuje řešení Crestron a PJ-Link, a to jak na bázi kabelu LAN, tak i adaptéru pro bezdrátové připojení.
Cena projektoru SH960 činí 149.990 Kč bez DPH. Fotografie ke stažení naleznete zde
Cena projektoru SH910 činí 49.990 Kč bez DPH. Fotografie ke stažení naleznete zde

Pro více informací prosím navštivte internetové stránky www.BenQ.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika

 O společnosti BenQ Corporation
BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.
 O skupině BenQ Group
BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.

Kontakt:

Maria Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
222351497


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 8. 2011 11:40
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.