BenQ představuje digitální fotoaparát AC100 s řadou kreativních funkcí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


BenQ představuje digitální fotoaparát AC100 s řadou kreativních funkcí


Praha – Mezinárodně uznávaný dodavatel řešení v oblasti digitálního životního stylu, společnost BenQ, oznamuje debut 14Mpx digitálního fotoaparátu AC100. Ten spotřebitelům nabídne jednoduché pořizování snímků a umožní jim získávat zábavné zážitky z fotografování.

Digitální fotoaparát AC100 nabízí režim mozaiky, jež může být aplikován na libovolnou fotografii. Efekt zvaný Astral dodá vašim fotografiím potřebnou jiskru a speciální prvek 4-Lomo poskytuje snímkům osobitý vzhled. Fotografií, na nichž bude svět vypadat jako by byl tvořen miniaturami, docílíte efektem zvaným Toy camera. Zdůraznění vybraných barev na fotografiích lze vyžít ke zvýraznění konkrétních předmětů v kontrastu k černobílému pozadí. Tato funkce může být přidána také k videoklipům, a to i v průběhu natáčení.

Novinka s označením AC100 od BenQ přináší svým uživatelům skutečně široké možnosti kreativity. Dokonce i vnější vzhled tohoto digitálního fotoaparátu může působit dvojím dojmem – jako klasické retro nebo luxusní počin - jeho přední panel je totiž vyroben tak, aby vzhledově i na dotyk evokoval kůži. Texturovaný materiál slouží kromě estetického dojmu i pro jistější úchop fotoaparátu.

Výčet podporovaných funkcí zahrnuje také pokročilé inteligentní rozpoznání scén, HDR, rybí oko, sekvenční snímání a režim autoportrét. AC100 dále disponuje 4x optickým zoomem a 27mm širokoúhlým objektivem, který si poradí například s makro režimem schopným pracovat již ze vzdálenosti 5 cm nebo nahráváním HD 720p videa. Pořízené fotografie lze zobrazit na 2,7“ LCD displeji s rozlišením 230 000 pixelů.

Zatímco ISO3200 a 14Mpx CCD senzor přispívají k vyšší kvalitě fotografií pořízených v horších světelných podmínkách, objektiv se světelností F2.9 dokáže redukovat důsledky třesu fotoaparátu.

BenQ AC100 bude dostupný ve stříbrné a červené barvě.
Cena fotoaparátu činí 1.199 Kč bez DPH.
Fotografie ke stažení naleznete zde.
Pro více informací prosím navštivte internetové stránky www.BenQ.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika

O společnosti BenQ Europe
BenQ Europe, regionální zastoupení společnosti BenQ Corporation s centrálou v Nizozemí, působí na hlavních evropských trzích včetně Rakouska, zemí Beneluxu, střední a východní Evropy, Francie, Německa, Itálie, severských zemí, Ruska, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. V duchu hesla této značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“ nabízí BenQ Europe širokou škálu produktů s integrovanými technologiemi: digitální projektory, LCD monitory, LCD TV a digitální fotoaparáty. Díky spojení nadšení a profesionality, dokonalosti a realizace, péče a příspěvků je BenQ jedničkou na světovém trhu DLP® projektorů a patří mezi 3 firmy s největším podílem na trhu projektorů ve více než 22 zemích Evropy. Kromě toho je společnost BenQ Europe specialistou na LED monitory a patří mezi 5 firem s největším podílem na trhu monitorů v různých zemích, jako je například Rakousko, Rusko a Švédsko.

O společnosti BenQ Corporation
BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.


O skupině BenQ Group
BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:
PRAM Consulting s. r. o.
Maria Pošteková
Mobile: +420 603 517 272
Email: maria.postekova@pram.cz

BenQ Czech Republic
Matúš Výbošťok
Mobile: + 420 739 653 301
Email: matus.vybostok@BenQ.com
Kontakt:

Mária Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 2. 2012 17:03
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.