BenQ představuje bridge fotoaparát GH600 s 21násobným zoomem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


BenQ představuje bridge fotoaparát GH600 s 21násobným zoomem


21násobný Zoom | rozlišení 16 megapixelů | 25mm širokoúhlý objektiv | 3palcový LCD displej s rozlišením 460 000 pixelů | 1cm super makro | Panorama

Praha, 23. listopadu 2011 - Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel inovací v oblasti digitálního životního stylu, oznámila vstup do oblasti fotoaparátů řazených do kategorie bridge, tedy na pomezí mezi kompaktem a zrcadlovkou. Novinka s označením GH600 je vybavena 25mm širokoúhlým objektivem s 21násobným zoomem, 16megapixelovým CCD senzorem a optickým obrazovým stabilizátorem. Pochlubí se také 3palcovým LCD displejem s rozlišením 460 000 pixelů a širokým výběrem snímacích režimů. Jedná se tak o vynikající řešení především pro mladé fotografy, kteří by rádi zachytili své unikátní nápady v kreativních fotografiích, k čemuž však potřebují něco více, než jen běžný kompaktní fotoaparát.

Novinka tak kombinuje pohodlí a jednoduchost point-and-shoot kompaktů s inovativními obrazovými efekty, jejichž ovládání však zůstává uživatelsky nenáročné. Objektiv s 21násobným zoomem nabízí široký fokální záběr od 25 mm širokoúhlého po 525 mm teleobjektivu (ekvivalent u kinofilmového přístroje). S optickým stabilizátorem obrazu, který vyrovnává nechtěné otřesy fotoaparátu, a vysokou světelnou citlivostí (ISO až 6 400) dokáže GH600 zachytit obrázky ve vysokých detailech. 16megapixelový přístroj je vybaven i HDR technologií pro vylepšení obrazu - ta automaticky upravuje jas a kontrast snímků, což zaručuje kvalitní fotografie i při náročných světelných podmínkách.

Fotoaparát BenQ GH600 zaznamenává HD videa v rozlišení 720p při 30 snímcích za sekundu, přičemž zároveň umožňuje práci se zoomem pro plynulý pohyb v rychlých scénách. Nechybí ani dedikované tlačítko pro okamžitý start nahrávání videa, díky němuž už nezmeškáte žádný důležitý moment. Fotografování detailů je doslova hračkou – makro režim zachycuje předměty ze vzdálenosti od 1 cm, přičemž si uchovává vysokou míru detailů.

GH600 vylepšuje uživatelské zážitky z fotografování širokým výběrem zábavných snímacích režimů. Color Accent (zdůraznění barvy) umožňuje zachovat na snímku vybranou barvu, zatímco ostatní se konvertují do černobílé. Režim LOMO přidává fotografiím umělecké efekty a umožňuje tak pracovat s vaší kreativitou. Oblíbené “rybí oko” vytváří hemisférické zkreslení snímku. A konečně režim webové aukce zkombinuje až čtyři fotografie do koláže vhodné například pro prodej předmětů na internetu. Mezi dalšími snímacími režimy lze volit priority expozice, panorama, rychlé snímání, režim pro vylepšení vzhledu pleti u portrétních fotografií a nechybí ani pokročilá inteligentní scéna.

Cena GH600 je 3.249 Kč bez DPH
Fotografie ke stažení naleznete zde

Pro více informací prosím navštivte internetové stránky www.BenQ.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika

O společnosti BenQ Europe
BenQ Europe, regionální zastoupení společnosti BenQ Corporation s centrálou v Nizozemí, působí na hlavních evropských trzích včetně Rakouska, zemí Beneluxu, střední a východní Evropy, Francie, Německa, Itálie, severských zemí, Ruska, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. V duchu hesla této značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“ nabízí BenQ Europe širokou škálu produktů s integrovanými technologiemi: digitální projektory, LCD monitory, LCD TV a digitální fotoaparáty. Díky spojení nadšení a profesionality, dokonalosti a realizace, péče a příspěvků je BenQ jedničkou na světovém trhu DLP® projektorů a patří mezi 3 firmy s největším podílem na trhu projektorů ve více než 22 zemích Evropy. Kromě toho je společnost BenQ Europe specialistou na LED monitory a patří mezi 5 firem s největším podílem na trhu monitorů v různých zemích, jako je například Rakousko, Rusko a Švédsko.

O společnosti BenQ Corporation
BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.

O skupině BenQ Group
BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.
Kontakt:

Mária Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 11. 2011 15:29
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.