Baumatic v Číně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Baumatic v Číně


Baumatic rozšířil své globální působení, když získal plnou kontrolu ve své čínské výrobní divizi v Shunde. Na podzim tohoto roku vyplatil ostatní akcionáře a nyní rozvine svůj evropský inovační program Číny a zbytku Asie.

Přestože Evropa zůstane srdcem výrobního procesu s teamem, který bude pokračovat ve vývoji a výrobě v hlavních evropských továrnách, nová akvizice bude mít významný vliv na posílení celosvětového výrobního působení Baumaticu. Zároveň podpoří rozšíření kohezivního produktového range se špičkovým designem, funkcionalitou a konkurenceschopností charakteristickými pro naši značku.

Díky plné kontrole nad čínskou výrobní divizí může Baumatic garantovat nejlepší z obou světů – nezaměnitelný design produktů a průkopnické technologie a zároveň konkurenceschopnou cenu. Vlastnictví divize také pomůže zvýšit výrobní kapacity a uspokojit tak rostoucí poptávku po efektivní výrobě kdekoliv ve světě.

Baumatic v Číně už přesídlil do větších a komfortnějších výrobních prostor a aniž by přitom plýtval časem, rozvinul celý potenciál a začal vyrábět několik nových spotřebičů. Některým z nich se dostalo uznání na světových trzích - například trouba P632 z černého nerezu byla oceněná v anketě 2011 Get Connected award jako nejlepší vestavná trouba.

Prezident Baumaicu, pan Enzo Balestrazzi, shrnuje význam tohoto přesunu a říká: “Díky této akvizici jsme schopni nabídnout výjimečnou evropskou kvalitu jako standard napříč všemi trhy, ale za mnohem příznivější cenu. Také můžeme zajistit výrobu globálního range prvotřídních produktů, takových, které má zákazník se značkou Baumatic neodmyslitelně spjaty. Přestože Evropa nadále zůstává naší nejdůležitější výrobní základnou, neznamená to, že bychom neměli zvyšovat možnosti a nároky kladené na čínskou produkci”.

Kontakt:

Lenka Košková
Marketing coordinator
l.koskova@baumatic.cz
www.baumatic.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 12. 2011 14:57
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Baumatic ČR, spol.s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Domácí spotřebiče
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.