Bas Lammers vyhrál hned první závod v motokáře Praga! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bas Lammers vyhrál hned první závod v motokáře Praga!


Holanďan Bas Lammers, nový motokárový pilot Pragy číslo 1, zvítězil hned v prvním závodě, ve kterém v barvách tohoto týmu startoval. První místo získal v kategorii KZ1 ve WSK Final Cupu 2011, který se uskutečnil v italské Ortoně ve dnech 27. - 30. 10. 2011.

Bas Lammers, mistr světa ve světovém poháru KZ1 2010 a jeden z nejlepších motokárových jezdců na světě, bude hlavním pilotem týmu Praga v sezoně 2012 v závodech motokár Red Bull Kart Fight. Za volantem motokáry Praga vyráběné Intrepidem nahradí dosavadní velmi úspěšnou pilotku číslo 1 Beitske Visser, která se v příští sezoně zaměří především na okruhové závodění s automobily a v motokáře bude startovat jen příležitostně.
Po prvních testech, které proběhly před WSK Final Cupem na trati Ortona v italském Abruzzu se Lammers o podvozku Praga vyjádřil, že je „velmi rychlý a snadno se ovládá“. K homologaci pro sezonu 2012 řekl, že přímo vyzývá pořádně zabrat a jet rychleji. „Je to skvělý pocit a jsem si naprosto jistý, že nově homologované šasi může bojovat o vítězství,“ dodal.
Bas Lammers, který začal závodit ve svých sedmi letech, byl od roku 2009 členem programu pro začínající jezdce Intrepidu (Intrepid Driver Program). K dohodě o spolupráci s týmem Praga řekl. „Je to nová výzva, nové barvy, nová zkušenost, nový tým a nová motivace. Když mi Petr (Ptáček, majitel) nabídl tuto příležitost, nemusel jsem o tom dlouho přemýšlet. Chci se svými zkušenostmi, které jsem v minulosti nabyl, pomoci Petrovi a jeho týmu. Chci jim pomoci vybudovat skvělý profesionální motokárový tým. Můj cíl a cíl Pragy jsou totožné – vyhrávat závody a šampionáty!“
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 10. 2011 15:43
Kategorie: Sport
Název zdroje: Praga - Export (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.