Barco distributorem elegantních, ergonomických a spolehlivých terminálů PIDION od společnosti Bluebird | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Barco distributorem elegantních, ergonomických a spolehlivých terminálů PIDION od společnosti Bluebird


Společnost Barco, systémový integrátor v oblasti automatické identifikace, navázala spolupráci se společností Bluebird, korejským výrobcem ergonomických a elegantních mobilních terminálů vyznačující se velmi dobrými výkonovými parametry a nízkými pořizovacími náklady.

Společnost Barco se stala distributorem (VAD) pro řadu mobilních terminálů, PDA počítačů Pidion a mobilních platebních terminálů v rámci České republiky a Slovenska. Řada přenosných počítačů Pidion od společnosti Bluebird Soft se rychle stala jedním z nejoblíbenějších zařízení na trhu, zejména díky flexibilní funkcionalitě, spolehlivému výkonu, ergonomický designu a nákladově efektivní ceně zařízení. Portfolio produktů řady PIDION je vhodné pro širokou škálu průmyslových odvětví, od maloobchodu, výroby, dopravy a logistiky, stavebnictví, zdravotnictví, veřejných služeb až po státní a veřejný sektor a mobilitu zaměstnanců v terénu.

Celosvětově společnosti Bluebird na trhu mobilních zařízení patří 6.pozice a mezi světovými výrobci PDA kapesních a mobilních průmyslových zařízení Bluebird zaujímá unikátní pozici jako poskytovatel řešení a produktů jak v oblasti automatické identifikace a online sběru dat, tak i v oblasti mobilních platebních terminálů a online plateb. Díky naslouchání požadavkům trhu, zpětné vazby od svých partnerů a zákazníků, je společnost Bluebird schopna rychle reagovat na požadavky a příležitosti na trhu a nabídnout svým zákazníkům flexibilní, výkonné a nízko nákladové řešení. Produktová řada Pidion nabízí již zaintegrovány nejnovější technologie včetně HSDPA, RFID, GPS a Windows Mobile 6.5. O tom, že se jedná skutečně o prověřeného dodavatele svědčí i fakt, že mezi zákazníky patří společnosti jako PepsiCo, Lufthansa, BMW, Volkswagen, SIXT, P&G, LG, Samsung případně Ministerstvo obrany USA (DoD).

"Jsme potěšení z navázání spolupráce se společností Bluebird Soft. Naši zákazníci a partneři vždy uvítají spolehlivé a dostupné zařízení poskytující ergonomický design, velmi dobré parametry a funkcionalitu s nejnovějšími technologiemi. Bluebird poskytuje inovativní, vysoce kvalitní produkty a nadstandardní služby s přidanou hodnotou a věnuje maximální úsilí k tomu dodávat spolehlivé produkty, které procházejí rozsáhlými testy odolnosti proti vodě, prachu, pádu, teplotě i vlhkosti a komplexním uživatelským testováním. To považujeme za velmi důležitý faktor pro úspěšnou spolupráci", řekl Miroslav Pípal, výkonný ředitel společnosti Barco, s.r.o.

O společnosti Bluebird Soft
Bluebird Soft Inc (Bluebird), založená v roce 1995, je globální dodavatel přenosných mobilních zařízení, podnikových a průmyslových handheld mobilních počítačů, mobilních platebních terminálů s integrovanou tiskárnou, ručních snímačů, RFID terminálů a kapesních počítačů s operačním systémem Android. Společnost Bluebird se jako tradiční výrobce zařízení pro mobilní sběr dat a mobilní platby adaptovala uvedením produktové řady Pidion®, obsahující širokou nabídku spolehlivých produktů a reagující na nové trendy, požadavky trhu a zákazníků. Bluebird plánuje další rozšíření sortimentu a kontinuální penetraci trhu mobilních zařízení zejména díky vlastnímu technickému know-how, kreativním nápadům, inspiraci od svých zákazníků a partnerů. Hlavní sídlo společnosti Bluebird a její výrobní závod se nachází v Soulu, Jižní Koreji.
www.mypidion.com
Kontakt:

Tomáš Kubíček
Marketing Manager
tkubicek@barco.cz
www.barco.cz
+420777333298
+420572520038


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 10. 2011 13:11
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Barco, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Barco je poskytovatelem IT řešení a systémů pro řízení podnikových procesů, logistiky, skladů a výroby využívající čárové kódy, RFID, bezdrátové WiFi sítě a mobilní bezdrátové technologie pro sběr a přenos dat. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro on-line řízení skladů.


Barco je významným českým distributorem bezdrátových sítí, broadband technologií a zařízení pro bezdrátovou komunikaci. Barco dodává řešení přenosových, přístupových a vysokokapacitních páteřních sítí pro telekomunikační sektor / ISP. Produktové portfolio je vhodné pro širokou řadu aplikací, především pro potřeby telekomunikačních operátorů, poskytovatelů komunikačních a internetových služeb. Barco je distributorem vedoucích světových výrobců bezdrátových technologií pro pásma 2,4GHz / 3,5GHz / 5GHz dle standardu WiFi / Wimax.


Barco zastupuje společnosti Trango Broadband pro střední a východní Evropu, Redline Communications, Colubris, Proxim, Nomadix, Radiowaves, Zebra, Datalogic, Argox, Motorola (Symbol), Unitech, Alien Technology, Seagull Scientific.


Základní kapitál společnosti je 20 000 000 Kč. Prostřednictvím své pobočky je společnost Barco aktivní také na Slovensku. Společnost má certifikát ISO9001:2001.

www.barco.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.