Bankovní institut se ostře ohrazuje proti tvrzením předsedkyně akreditační komise | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bankovní institut se ostře ohrazuje proti tvrzením předsedkyně akreditační komise


Praha – Bankovní institut vysoká škola v Praze se ostře ohrazuje proti nepravdivým a naprosto nepodloženým výrokům předsedkyně akreditační komise Vladimíry Dvořákové, které uvedla ve včerejším vysílání radia Impuls v pořadu Impulsy Václava Moravce. Dvořáková při rozhovoru s Václavem Moravcem například tvrdila, že studenti na Ukrajině studovali 3-4 měsíce a „diplomové práce pocházely bůhví odkud“. To však podle vedení vysoké školy není pravda a Bankovní institut se bude proti křivým obviněním profesorky Dvořákové bránit všemi dostupnými prostředky.

Vedení Bankovního institutu předalo neprodleně celou věc svým právníkům, kteří zahájili okamžitě přípravu právních kroků vůči předsedkyni akreditační komise. „Tyto výroky považujeme za naprosto lživé a nepodložené a budeme žádat nápravu,“ dodala tisková mluvčí vysoké školy Jitka Novotná.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2011 16:35
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.