Bankovní institut se ostře ohradil proti nepravdám na České televizi | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bankovní institut se ostře ohradil proti nepravdám na České televizi


Praha- Vedení Bankovního institutu vysoké školy (BIVŠ) se ostře ohrazuje proti nepravdivým a zkresleným informacím odvysílaným Českou televizí v rámci zpravodajských relací dne 13. října 2011.

Výuka v organizační složce BIVŠ na Ukrajině probíhá v souladu s platnými akreditacemi a na základě souhlasu státních orgánů Ukrajiny. Organizační složka je řízena prorektorem a disponuje vlastní akademickou strukturou.
V souladu s harmonogramem akademického roku 2010/11 se organizační složka přestěhovala do nových, vhodnějších prostor a o této skutečnosti byly informovány všechny relevantní subjekty.
BIVŠ neodpovídá za způsob cestování zahraničních studentů do České republiky a ohrazuje se vůči tvrzení, že by zde kdokoliv ze studentů v rámci studia vykonával jinou činnost, než studijní.
BIVŠ se distancuje od nepravdivých, účelových tvrzení, která poškozují jméno školy a která byla použita v relaci ČT na základě neověřených informací. Zároveň se obrátí na generálního ředitele České televize Martina Dvořáka z důvodu porušení etického kodexu České televize.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 10. 2011 8:03
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.