Bandita na ledečském hradě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bandita na ledečském hradě


STÁHNOUT balada_m.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Divadlo Mimochodem chystá reprízu úspěšného muzikálu Balada pro banditu.

Ledečské divadlo se rozhodlo vyslyšet četná přání diváků a zopakuje v červnu kultovní trampský muzikál, se kterým slaví úspěchy už od jeho premiéry v roce 2012. Propletené osudy obyvatel malé vesnice v Podkarpatské Rusi z prvoválečného období opět ožijí na dolním nádvoří ledečského hradu, a to o v pátek 20. a v sobotu 21. června. Hraje se každý večer od 20:30 hodin téměř za jakéhokoliv počasí. Opět se můžete těšit na vynikající a originální pojetí známého příběhu v režii herce z brněnského divadla Husa na provázku Milana Holendy. O odborný dohled nad živou kapelou a pěveckým sborem se postarala absolventka pražské konzervatoře Petra Ochová, která se zároveň ujala i hlavní role životem zkoušené Eržiky, nešťastně zamilované do svérázného Nikoly Šuhaje v podání Tomáše Doležala. Ústřední milenecké dvojici budou život ulehčovat či ztrpčovat ostatní obyvatelé Koločavy, v jejichž rolích vystoupí František Čapek, Zuzana Krajíčková, Markéta Prchalová, Marek Toman, Radek Vaněček, Filip Ženíšek a další. Živý hudební doprovod, bohatý pěvecký sbor a původní choreografie přesně šitá na míru dolnímu nádvoří ledečského hradu jsou samozřejmostí a ještě podtrhnou romantickou atmosféru představení.

Více informací se můžete dozvědět na tel. čísle 775 646 629 nebo na webu divadla www.mimochodem.com. Můžete se i přihlásit k odběru e-mailových zpráv a novinek na adrese info@mimochodem.com.
Kontakt:

Josef Nádvorník
Office manager
nadvornik@commservis.com
http://www.commservis.com
+420 774 313 593


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 6. 2014 10:20
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.