Báječná dovolená v Bulharsku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Báječná dovolená v Bulharsku


Bulharsko je krásná země, která má 75 miliónů obyvatel. Lidé jsou zde živi hlavně ze zemědělského průmyslu. Pěstuje se zde kukuřice, pšenice či slunečnice. Mnoho lidí dále žije díky cestovnímu ruchu, který se poslední léta rozmohl. Server Bulharsko dovolená Vám nabízí možnost tuto krásnou destinaci poznat. Další co Vás v této zemi může překvapit je velmi rozšířený chov ovcí. V Bulharsku je i velmi zásadní těžební průmysl. Těží se zde sůl a pyritu, který je velmi důležitý pro chemický průmysl. Server Bulharsko dovolená Vás informuje, o spoustě tamějších zvyků, i o věcech jako je téměř nutné smlouvání na tamějších tržištích.
Čisté moře v Bulharsku
Bulharská destinace se stala v posledních letech velmi navštěvovanou zemí a to hlavně díky velmi čistému a známému Černému moři. Na Bulharských plážích se budete moci opalovat na příjemně teplém písku. Tento písek se stane velmi oblíbený u dětí, které si zde budou moci hrát. Internetové stránky Bulharsko dovolené Vás informuje, i různých klimatických pásem, které se v této krásné destinaci nacházejí. Jedná se o subtropický, který se nachází na jihu a východě Bulharska. Mírný a suchý pás se pak nachází na severu a západu země. Díky těmto pásům se dovolená v Bulharsku hodí opravdu pro každého člověka.
Památky v Bulharsku
Na serveru Bulharsko dovolená se dozvíte i o nejrůznějších památkách, které tato destinace nabízí k nahlédnutí. Velmi příjemná je skutečnost, že většina památek, které se nacházejí na území Bulharska, jsou téměř v nezměněné podobě. V této zemi budete moci obdivovat hlavně nejrůznější stavby kostelů, protože Bulharsko je známo tím, že je zde spousta věřících lidí. Jak je však uvedeno na serveru Bulharsko dovolená, již tomu tak není, protože v poslední době o náboženství upadá zájem a i v Bulharsku je již více jak polovina obyvatelstva ateistů. To však nic nemění na skutečnosti, že je zde spousta krásných památek. Přejeme Vám krásnou dovolenou, ze které si odvezete spoustu zážitků.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 8. 2011 13:05
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.