AZUB Bike představí na veletrhu Bike Brno 2011 novou značku skládacích kol Tern | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AZUB Bike představí na veletrhu Bike Brno 2011 novou značku skládacích kol Tern


(Uherský Brod, 8. 11. 2011) – Uherskobrodská společnost AZUB Bike, lídr na poli alternativní cyklistiky u nás, přináší na český trh novou značku skládacích kol Tern, kterou u nás poprvé představí na blížícím se prestižním veletrhu Bike Brno 2011. Společnost AZUB Bike také nově zastupuje kanadskou značku BionX, která je celosvětově nejuznávanější v oblasti motorizace jízdních kol.

I přesto, že je značka Tern úplnou novinkou na celosvětovém trhu skládacích kol, je považována za jednoho z tahounů celého segmentu. To potvrzuje i to, že ještě dříve než vyrobila své první sériové kolo, měla na Facebooku několik stovek svých fanoušků. Je to dáno především tím, že celý tým, který se za značkou Tern skrývá, tvoří zkušení profesionálové, kteří se mezi skládacími koly anebo v cyklistice pohybují už mnoho let. Viceprezidentem společnosti Tern je pak Josh Hon, syn zakladatele značky Dahon a bývalý šéf jejího zahraničního obchodu.
Čím jsou tedy skládací kola Tern tak zajímavá? Především svým inovativním přístupem k jednotlivým důležitým detailům, jako jsou skládací mechanismy, důležité části rámu, skládání samotné atd. Cílem celého vývojového týmu bylo vytvořit skládací kolo, které bude naprosto funkční, které se bude hladce a rychle skládat, na kterém se bude skvěle jezdit, které bude jednoduše servisovatelné a které vydrží každodenní tvrdé používání. Již z první krátké jízdy je poznat, že všechny tyto cíle byly, nebo budou s určitostí splněny.
Značka Tern nabízí celkem 22 modelů rozdělených do pěti skupin podle typu rámu s názvy Link, Verge, Eclipse, Castro a Joe. Najdete mezi nimi jak typické kompaktní skládačky s velikostí kol 20“, tak i 24“ verze, které jsou považovány za budoucnost tohoto odvětví, a nesmí chybět ani model Joe s 26“ koly. Cena na českém trhu bude začínat na 9.990 korunách za model Link C7 a stropem prozatím bude model Verge X30 h v ceně přes 50.000 korun. Tern také vyrábí řadu unikátních doplňků ke svým kolům včetně příslušenství značky Biologic, která se zaměřuje na doplňky pro městskou cyklistiku a dojíždění do práce.
„Novými značkami Tern a BionX v našem portfoliu posouváme kvalitativní laťku produktů o pořádný kus nahoru. Skládací kola Tern jsou ve svém oboru technologickým lídrem a elektropohony BionX patří ke světové špičce. Jsem nesmírně hrdý na to, že se nám podařilo uzavřít obě partnerství, a že tak můžeme českým cyklistům nabízet to nejlepší ze světového cyklotrhu,“ řekl Aleš Zemánek, majitel společnosti AZUB Bike.
AZUB Bike bude mít svůj stánek na veletrhu Bike Brno již popáté v hale V pod číslem 065. Naleznete zde vedle obou zmiňovaných novinek samozřejmě také modely lehokol, které AZUB vyváží do celého světa, dále zde budou nepromokavé a prachuvzdorné outdoorové tašky a brašny Ortlieb, dětské cyklovybavení od AZUB Bike, dětské vozíky Burley a další. Podobně jako v předchozích letech bude i letos v prostorách mezi halami G a F všem návštěvníkům veletrhu k dispozici půjčovna elektrokol s pohonem BionX, skládaček, lehokol i lehotříkolek.

O společnosti Azub Bike
Uherskobrodská společnost AZUB Bike již 11 let přináší na český a slovenský trh produkty alternativní cyklistiky. Sortiment společnosti zahrnuje nejen široký výběr vlastních lehokol a lehotříkolek, ale i cyklistické vybavení pro děti, jako jsou vozíky za kola, tažné tyče, přípojná kola a dětská odrážedla. AZUB Bike je také oficiálním distributorem skládacích kol Dahon v České republice a dětských vozíků za kolo značky Burley. Dále dodává na český trh kožená sedla a doplňky značky Brooks a celé portfolio voděodolných brašen německé značky Ortlieb. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 11. 2011 9:18
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.