AZLAN rozšířil distribuci o HP Carepacky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AZLAN rozšířil distribuci o HP Carepacky


Praha, 14. 7. 2011 – Divize AZLAN společnosti Tech Data Distribution rozšířila svůj distribuční kontrakt se společností HP o kompletní portfolio HP Carepacků. Nový kontrakt vstoupil v platnost 1. května a pro AZLAN představuje další z významných posunů směrem k HP Value Add distribuci.

Součástí nové rozšířené nabídky produktů HP je kompletní portfolio HP Carepacků od jednoletých až po pětileté, od carepacků obsahujících jen aktualizace BIOSu až po garantované opravy serverů a storage systémů.

„V současnosti AZLAN poskytuje všem svým zákazníkům podporu při návrhu řešení HP serverů, storage a networkingu, včetně nabídky demo produktů, školení a nově i servisních balíčků k celému portfoliu produktů HP ESSN,“ komentoval rozšíření kontraktu Pavel Novotný, produktový manažer Tech Data Distribution.

Pro bližší informace kontaktujte prosím essn@techdata.cz.Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 9:48
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.