Autopůjčovna, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Existuje taková? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Autopůjčovna, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Existuje taková?


Potřebovali byste si občas půjčit automobil, ale nemáte k tomu odvahu? Bojíte se toho, že vůz nebude v dobré technickém stavu, výpůjčné bude příliš drahé nebo vás potká nesolidní jednání? Obavy nebudou na místě, pokud zvolíte kvalitní autopůjčovnu s profesionálními službami a léty zkušeností. U té se můžete spolehnout na spolehlivost, bezpečnost a důvěryhodnost. Kdy využít služby autopůjčovny?

Potřebovali byste si občas půjčit automobil, ale nemáte k tomu odvahu? Bojíte se toho, že vůz nebude v dobré technickém stavu, výpůjčné bude příliš drahé nebo vás potká nesolidní jednání? Obavy nebudou na místě, pokud zvolíte kvalitní autopůjčovnu s profesionálními službami a léty zkušeností. U té se můžete spolehnout na spolehlivost, bezpečnost a důvěryhodnost.

Kdy využít služby autopůjčovny?

Situace, kdy vlastní automobil prostě nestačí, jsou různé. Může se stát, že jeden z členů rodiny potřebuje odjet na pár dní pryč, ale v rodině je jedno auto a to bude v době jeho nepřítomnosti potřeba. Občas se vlastní automobil pokazí a po dobu, kdy je v opravě, potřebujete náhradní. Pěkný automobil poskytnou půjčovny aut na svatbu nebo třeba na romantickou projížďku se svou drahou polovičkou. Někdo chce dokonce pěkným vozem zapůsobit na klienta nebo na potencionálního zaměstnavatele. Pro přepravu většího počtu osob budete možná potřebovat dodávku, ale nevyplatí se vám ji kupovat. To jsou jen některé případy, kdy je pronájem aut vítaným řešením.

Mnoho výhod autopůjčovny Taggart

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů nabízí půjčovna aut Taggart. U ní vás čeká spousta výhod, například přistavení a vyzvednutí vozu úplně zadarmo nebo garance nejnižší ceny. Pokud byste totiž nalezli nižší cenu u konkurenčních autopůjčoven, dá vám firma jistě opravdu zajímavou nabídku. Samozřejmostí je asistence a pojištění v rámci celé EU nebo nonstop podpora.
Nová nebo roční vozidla pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Čím je tato autopůjčovna dále zajímavá? Například tím, že poskytuje dlouhodobý pronájem vozů opravdu pro všechny, nevadí ani, pokud máte záznam v registru. Objednaný vůz vám bude přistaven ještě ten den, pokud je potřeba. Rozhodnout se tedy můžete klidně na poslední chvíli. Máte jistotu, že auto, které si půjčujete, je ve výborném stavu. Jedná se totiž o vozy nové nebo roční, typické nízkým počtem najetých kilometrů, průměrně 18 000. Všechny náklady spojené s provozem auta, jeho pojištěním, servisem a údržbou hradí autopůjčovna, nemusíte se o nic starat. To je jistě výhodné, pokud potřebujete daný typ auta pouze párkrát do roka nebo krátkodobě a nechce se vám si kvůli tomu kupovat vlastní.

Vyberte si dle svého gusta

Ve vozovém parku této nejlevnější autopůjčovny najdete opravdovou „všehochuť“ vozidel, aby si vybral každý. Jsou tu Škody Octavie, Mini Cooper, Audi A6 nebo dokonce Ford Mustang a spoustu dalších vozů. Pronájem se pohybuje průměrně v řádu několika stokorun na den, takže pokud auto potřebujete, určitě neváhejte. Oblíbenou službou je i zapůjčení auta s řidičem.Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 12. 11. 2015 7:09
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.