Auditorská firma s daňovými poradci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Auditorská firma s daňovými poradci


Společnost s ručením omezeným SP Audit, jejíž historie se začíná psát roku 1999, realizuje svou činnost v oblasti auditorských služeb, v daňovém poradenství pro fyzické i právnické osoby, v poradenství a implementaci mezinárodních účetních standardů nebo v procesu sestavování konsolidovaných účetních závěrek. Za dobu trvající bezmála dvě dekády, získala společnost zkušenosti i dlouholetou praxi, kterou zužitkovává při práci pro každého klienta.Individuální přístup pro každého klienta

Precizní a profesionální služby v oblasti účetnictví a daní ovšem nejsou jedinou silnou stránkou společnosti s ručením omezeným SP Audit. Další konkurenční výhodou je i individuální přístup ke každému klientovi a snaha navázat oboustrannou důvěru.

Služby společnosti SP Audit

Jak už jsme výše zmínili, poskytované služby společnosti SP Audit jsou velice široké. Jako ryba ve vodě se společnost cítí v oblasti auditu, daní a účetních standardů.

Společnost SP Audit se zabývá prováděním auditů již od samého počátku své činnosti a je úplně jedno, jestli o audit požádá malá obchodní společnost či velká korporace. SP Audit je od roku 2000 členem Komory auditorů ČR.

Využít můžete také služeb daňového poradenství, jež zahrnuje činnosti jako zpracování, sestavení a podání daňových přiznání právnických i fyzických osob, řešení daňových problémů, daňové optimalizace i analýzu daňových rizik.

Vést účetnictví nebývá jednoduché a mnohdy je zapotřebí odborné pomoci. Právě tu nabízí společnost SP Audit, která poskytuje účetní poradenství a konzultace, převody na mezinárodní účetní standardy IAS/IFRS a poskytuje také služby v oblasti podnikových kombinací či kapitálových akvizic.

Společnost se zabývá také realizací přeměn obchodních společností, mezi které patří fúze, rozdělení společnosti, převody jmění na společníka a podobně.

Svěřte důležité účetní a daňové úkony vaší společnosti profesionálním daňovým poradcům a auditorům společnosti SP Audit.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 1. 2016 10:10
Kategorie: Finance
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.