AQUEL Credit Life prověřuje umění jak hospodařit s penězi | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AQUEL Credit Life prověřuje umění jak hospodařit s penězi


Poradenská síť v oblasti financí AQUEL Credit nabízí svým klientům možnost prožít celý lidský život nanečisto a uvědomit si nutnost ekonomické edukace při zacházení s penězi. Svým klientům zdarma nabízí účast na hře AQUEL Credit Life. Ta zábavnou formou upozorňuje na to, jak důležité je při zacházení s volnými penězi správně přemýšlet a umět se efektivně ekonomicky rozhodovat, a tím se i finančně zabezpečit například na stáří či pro případ úrazu. AQUEL Credit se snaží tímto projektem zvýšit finanční gramotnost české společnosti. Autoři hry vycházeli z myšlenek hry Cash Flow od Roberta Kiyosakiho.

„Máme zkušenost, že lidé obecně velmi málo přemýšlejí o tom, jak naloží se svými příjmy. Výsledkem je nespokojenost, nevhodné finanční produkty a důsledkem bývá často předlužení. Hra Credit Life simuluje reálný život, kde si každý může vyzkoušet své schopnosti ekonomického uvažování a poté snadnější reagovat v každodenním shonu. V průběhu hry totiž jednotliví účastníci zažijí předpokládané, ale i neočekávané životní situace - přesně tak, jak tomu je ve skutečnosti. Protože zde je vše zrychlené, lze dobře pozorovat důsledky minulých špatných či dobrých rozhodnutí," uvedl Karel Hrubý, odborný konzultant AQUEL Credit, a pokračoval: „Pro běžného občana není vůbec jednoduché vyznat se ve všech finančních produktech a jejich výhodách, které mohou výrazně pomoci řešit různé životní situace. Proto by se nikdo neměl ostýchat vyhledat pomoc finančního poradce. I kdyby mělo jít pouze o konzultaci, která ho navede určitým směrem."

„Přemýšlím, zda bych neměl koupit nějaké akcie. Nikdy dříve jsem o tom neuvažoval, ale ve hře se mi to hodně vyplatilo a navíc v tisku jsem četl, že je ideální příležitost k jejich nákupu. Ceny akcií jsou nyní nízké," shrnul své dojmy ze hry Josef Maršík, třicetiletý moravský účastník AQUEL Credit Life, a dodal: „Jsem také moc rád za možnost odborné konzultace mé finanční situace s někým, kdo tomu opravdu rozumí. Musím se přiznat, že jsem až dosud na takzvaná zadní kolečka příliš nemyslel."
Pro zájemce z řad veřejnosti, kteří si budou chtít hru AQUEL Credit Life vyzkoušet, jsou dostupné otevřené termíny.

Účast na nich si mohou zajistit prostřednictvím poradců společnosti AQUEL Credit, případně přihlášením na nových webových stránkách společnosti http://www.aquelcredit.cz.

Poradenská síť AQUEL Credit v září oslavila rok na trhu. Ve své nabídce má produkty velkého množství bankovních domů a pojišťoven. Do konce letošního roku tato poradenská divize společnosti AQUEL Bohemia plánuje vytvořit tým 500 specializovaných finančních poradců s kompletním portfoliem finančních produktů a padesáti výkonnými specialisty na hypotéky a pokrýt tak téměř 80 % České republiky.

O AQUEL Credit

Činnost AQUEL Credit byla zahájena 4. září 2010 a jedná se o novou divizi mateřské společnosti AQUEL Bohemia, která zde využívá širokého potenciálu rozsáhlé distribuční sítě zkušených obchodníků.

AQUEL Credit zajišťuje poradenství v oblasti financí, pojištění a hypoték, zprostředkování investic. Svoboda rozhodnutí, přesné informace a přehled těch nejlepších produktů na trhu v kombinaci se správným přístupem v poradenství jsou hlavními principy, kterými se divize řídí.

Hlavním účelem divize AQUEL Credit je tvorba profesionálního týmu obchodníků a finančních poradců, kteří neustále monitorují trh a vybírají pro své klienty ty nejlepší produkty. Snaží se přinést vždy více, než je standard a díky přesné analýze potřeb klienta mu nabízet to nejlepší řešení.

AQUEL Credit je divizí společnosti AQUEL Bohemia s.r.o., jež vznikla v roce 2000 za účelem přímého prodeje a tvorby obchodních sítí. Prvotními produkty AQUEL Bohemia byly domácí systémy na úpravu pitné vody s vlastním vývojem. Postupně se portfolio rozšiřovalo na veškeré výrobky spojené s vodou (čistící a úklidová technika, parní technika, specializované vodovodní baterie a další). Společnost úspěšně expandovala a rozšiřovala jednotlivé nové divize na Slovensko, do Polska, Maďarska, Německa, Ruska, na Ukrajinu a do Kazachstánu, operuje celkově distribuční sítí přesahující 100 000 poradců. AQUEL Bohemia je již od roku 2007 držitelem certifikace ISO 9001.

Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 10. 2011 10:03
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.