Aplikace Kde jíst a pít pro milovníky dobrého jídla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Aplikace Kde jíst a pít pro milovníky dobrého jídla


Společnost Mediatel představuje novou aplikaci pro všechny gurmány a milovníky jídla s názvem Kde jíst a pít. Tato bezplatná aplikace vám poslouží vždy, ať se chystáte na pracovní oběd, romantickou večeři ve dvou, nebo jen sháníte něco malého na zahnání hladu. Vybírat můžete z více než deseti tisíc restaurací, pizzerií, hospod, barů, fastfoodů a všech dalších zařízeních, která nabízejí něco k snědku.

Aplikace Kde jíst a pít vám jako spolehlivý průvodce vyhledá podniky ve vybrané lokalitě, ale i ve vašem nejbližším okolí na základě vaší aktuální polohy. Ať už hledáte kavárnu na posezení s přáteli, restauraci se zdravou stravou, nebo plánujete veliký gurmánský večer, Kde jíst a pít má pro Vás řešení.

Pokud si spolu s dobrou večeři dopřejete i sklenu dobrého vína, hodit se může i aplikace Chci taxi, která spolehlivě vyhledá taxislužby ve vašem okolí, ať už jste v Praze, Aši, nebo v Ostravě. Kromě spolehlivých výsledků aplikace nabízí atraktivní design a intuitivní ovládání, na které jste zvyklí ze všech aplikací od společnosti Mediatel.

A pokud nevíte, kam zajít po večeři, stáhněte si také aplikaci Noční stránky. Zde zaručeně najdete nejlepší noční kluby, bary, ale i kulturní zařízení, koncerty, bowling, prostě vše, co potřebujete k navigaci nočním životem okolo vás.

Všechny aplikace jsou zcela zdarma a jsou k dispozici pro iPhone a chytré telefony se systémem Android. Stáhnout si je můžete na iTunes, nebo v Android marketu. Aplikace jsou velmi jednoduché na ovládání a nabízejí mimo jiné i volbu rychlého volání - na vyhledaný kontakt jen kliknete a ihned budete spojeni s vámi vybranou službou, nebo podnikem. Veškeré lokality také snadno zobrazíte na mapě, abyste měli naprosto přesný přehled o tom, jak daleko se od svého cíle nacházíte a jak se k němu dostanete.

Vladimír Buťa, ředitel produkt marketingu společnosti Mediatel říká: „Mobilní aplikace od společnosti Mediatel se těší stále větší oblibě, což potvrzuje dlouhodobý nárůst jejich stahování i užívání. Zároveň se naše aplikace pravidelně umisťují v TOP 10 nejstahovanějších aplikací Appstore a Android market.“

Chystáte se vyrazit za hranice? Všechny tři aplikace jsou dostupné i pro Slovensko.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 9. 2011 15:50
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Mediatel (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.