Americký popový zpěvák a kytarista Jason Mraz navštíví v září v rámci světového turné i Prahu! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Americký popový zpěvák a kytarista Jason Mraz navštíví v září v rámci světového turné i Prahu!


JASON MRAZ: VÝJIMEČNÉ AKUSTICKÉ VYSTOUPENÍ S NOELEM “TOCA” RIVEROU! Praha, 18.7. 2011 – Americký kytarista, zpěvák a skladatel Jason Mraz se vydává na mezinárodní koncertní turné a vystoupí vůbec poprvé v České republice v Paláci Akropolis v Praze 20. září 2011.

Mraz, který je po dědečkovi českého původu, nedávno oznámil své plány na velké mezinárodní turné po Severní Americe, Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Jako posel míru a lásky chce Mraz využít neutuchající sílu hudby k inspiraci pozitivních změn a pomoci všem lidem.

V Praze vystoupí Mraz se svým blízkým kamarádem, perkusionistou Noelem “Toca” Riverou, při příležitosti oslav desátého výročí jejich společného alba “LIVE AT JAVA JOE’S”. Mrazova hra na kytaru a zpěv krásně ladí s Riverovou intuitivní hrou na djembe. Mrazova tvorba je skutečně multižánrová, inspiruje se popem, reggae, folkem, jazzem, rockem i hiphopem.

“Mám strašně moc rád Tocovi nabušené groovy,” říká Mraz, “a zároveň jeho jemnocit, kterým si pohrává s harmoniemi. Je to jak kdybyste šoupli všechny vynikající členy slavných kapel Dave Matthews Band a Boyz II Men do jednoho roztomilého natahovacího medvídka, který hraje na bubínek.”

Mraz se stává celosvětovou superstar; zpěvákem a skladatelem, který přepsal historii popu svým bezkonkurenčním singlem “I’m Yours.” Tato skladba, vydaná na Mrazově platinové desce “WE SING. WE DANCE. WE STEAL THINGS.” byla naprostou bombou, vyhrála americké ocenění “Skladba roku 2010” a zároveň nastavila laťku pro nejdéle uváděnou skladbu v celé 51-leté historii americké Billboard’s “HOT 100.”

Mraz je známý také mnoha svými filantropickými aktivitami, mezi jinými také založil nadaci Jason Mraz, aby podporovala další charitativní akce a nadace, jimž Mraz zaníceně vždy pomáhal. Jde například o nadace snažící se omezit množství nuceně pracujících dětí, zvýšit podporu rovných práv homosexuálů či různé nadace na ochranu přírody a dětí. Mraz se také snaží výtěžkem ze svých koncertů pomoci zemětřesením postiženému Japonsku.

Přijďte si poslechnout bezkonkurenční koncert vynikajícího hudebníka v úterý 20.9. 2011 do Paláce Akropolis!

###

Více informací o Jasonu Mrazovi naleznete na www.jasonmraz.com nebo na www.atlanticrecords.com.

Pro informace ohledně koncertu v České republice, kontaktujte prosím Fource Entertainment, slečnu Dominiku Janigovou, na telefonním čísle 602 210 674, případně na emailu dominika@fource.com.

Ukázky z Mrazovy tvorby:

Jason Mraz: I’m Yours
http://www.youtube.com/watch?v=NGCJNH1oX68&feature=fvst

Jason Mraz: The Remedy / I won’t worry:
http://www.youtube.com/watch?v=UHki6sF_ypE

Jason Mraz: Wordplay
http://www.youtube.com/watch?v=ABFtbYKW-QY

Facebook Event Page:
https://www.facebook.com/event.php?eid=192814887439305

Hlavním mediálním partnerem tohoto koncertu je rádio Evropa 2.
Kontakt:

Dominika Janigová
PR/marketing
dominika@fource.com
602210674


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 16:34
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Fource Entertainment (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.