Alice Nellis a Jean-Paul Gaultier ve vánočním čísle Moderního bytu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Alice Nellis a Jean-Paul Gaultier ve vánočním čísle Moderního bytu


Nové číslo prestižního magazínu se nese ve vánočním duchu. Inspirujte se novými trendy a seznamte se s novinkami v bydlení. A o čem se v novém čísle časopisu Moderní byt můžete dočíst?

Moderní byt navštívil soukromí režisérky Alice Nellis v novém čísle, které už dnes najdete na stáncích. Jak tedy vypadá luxusní interiér navržený na míru architektem nového filmu Perfect Days? Režisérka ho dokončila ve stejné době, kdy se stěhovala na prestižní adresu u Karlova Mostu.

Pouze Moderní byt ví, jak vypadají stromky ozdobené značkami Prada, Luis Vuitton, Swarovski nebo Porsche. Co dají redaktorky na stůl k jídlu, pokud drží dietu? Příbory. Tentokrát nabídneme několik skvělých kolekcí pro dvanáct osob od společnosti Bugatti.

Tušíte, že se stal návrhář Jean-Paul Gaultier autorem extravagantního nábytku..., a co vlastně dělala „česká Paris" Agáta Hanychová na Designbloku 2011.

Vánoční číslo Moderního bytu se nese ve znamení hesla „I ženy mají své dny".

Kontakt:

Dana Klomínková
Web editorka
dana.klominkova@bmczech.cz
http://www.modernibyt.cz
-
-


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2011 12:09
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Business Media - Moderní byt (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
MODERNÍ BYT je prestižní magazín, který chápe bydlení a interiérový design v širších souvislostech jako součást životního stylu. Sleduje trendy, nabízí inspiraci, odkrývá intimitu bydlení i vkus slavných a hledá názory odborníka.

Vydavatelství Business Media CZ nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část vydavatelského portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení, auto-moto a publikace z oblasti autoškol. V oblasti B2B vydavatelství zpracovává profesionálně klientské časopisy pro významné společnosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.