AirMagnet Enterprise 8.0 získal nejvyšší ocenění v testu časopisu SC Magazine | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AirMagnet Enterprise 8.0 získal nejvyšší ocenění v testu časopisu SC Magazine


Řešení AirMagnet Enterprise 8.0 získalo v rámci testu Bezdrátová bezpečnost časopisu SC Magazine pět hvězdiček z pěti. Bylo také jediným produktem, který splnil všechny požadavky na nástroj pro bezdrátové sítě, včetně podpory standardu 802.11n.

Aplikace AirMagnet Enterprise získala všech pět hvězdiček v testu renomovaného mezinárodního časopisu SC Magazine a v kategorii Bezdrátová bezpečnost ocenění Doporučujeme. V testu únorového vydání SC Magazinu dostal AirMagnet Enterprise maximum bodů za snadné použití, dokumentaci, podporu a hodnotu vzhledem k vynaloženým penězům. AirMagnet byl jediným testovaným výrobkem, který splnil kompletní specifikaci pro nástroje pro bezdrátové sítě, včetně podpory standardu 802.11n.

Podle recenze z únorového SC Magazinu je „produkt schopen pomocí monitoringu bezdrátové sítě ve firmě přispět k jejímu zrychlení a také identifikovat problémy u zdroje. Řešení od AirMagnetu také proaktivně upozorňuje administrátory na různé problémy s výkonem sítě, jako jsou přetížené kanály, nevhodně spojená zařízení a problémy s rušením sítě. AirMagnet Enterprise také umožňuje administrátorům identifikovat zásadní problémy v síti a opravit je dříve, než síť poškodí.“

Recenzenti z SC Magazinu rovněž ocenili snadnost vytvoření a vynucení pravidel, která umožní regulovat provoz ve firemní síti. „Politika může být vytvořena pro celou bezdrátovou síť, jednotlivé uživatele, vybraná zařízení anebo pro vybranou VLAN. AirMagnet Enterprise nám dorazil již předkonfigurovaný a celý proces tak byl opravdu plug-and-play.“

AirMagnet Enterprise 8.0 patří mezi nejpokročilejší nástroje pro bezpečnost a správu bezdrátových sítí, nabízí jednoduchý škálovatelný dohled nad všemi aspekty sítě spolu s kompletním přehledem o síti. Systém nabízí administrátorům funkce nutné pro včasné odhalení nebezpečných činností, včetně zmapování všech zařízení v síti a analýzy jejich chování vůči ostatním částem infrastruktury i k sobě navzájem. Na základě pokročilých analytických mechanismů umí AirMagnet Enterprise 8.0 přesně identifikovat činnosti, které mohou představovat riziko, a následně na ně adekvátně reagovat. Samozřejmostí je třídění síťových událostí podle míry rizika a ochrana před útoky pocházejícími z konvenční (tj. metalické) části systémové infrastruktury.

Více informací lze získat na adrese www.airmagnet.cz či www.airmagnet.com/products/enterprise/.

Recenze SC Magazinu je k nahlédnutí na www.scmagazineus.com/AirMagnet-Enterprise-v80/Review/1168/.AirMagnet

AirMagnet je tvůrcem inovativních řešení pro návrh, testování, monitorování a analýzu bezdrátových sítí. Společnost nabízí ucelenou řadu produktů, která poskytuje tvůrcům, vlastníkům a správcům sítí vynikající dohled nad jejich bezdrátovými sítěmi. Produkty AirMagnetu mají bezkonkurenční vlastnosti pro zabezpečení a optimalizaci výkonu bezdrátové sítě.

Sídlo AirMagnetu je v Kalifornii v USA. Své produkty distribuuje prostřednictvím více než 200 partnerů do 114 zemí. Další informace lze nalézt na www.airmagnet.com.
Kontakt:

Daniel Korbel
dkorbel@nextlan.cz
+420 604207162
+420 469659144


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 3. 2008 16:09
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: BLUECOM, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
BLUECOM je dodavatel řešení pro datové sítě a telekomunikace. Nabídka společnosti se zaměřuje na systémy pro analýzu bezdrátových sítí od společnosti AirMagnet a prvky pro stavbu drátových i bezdrátových sítí. Svým partnerům poskytuje společnost BLUECOM předprodejní a technickou podporu a poradenství při realizaci síťových, monitorovacích a telekomunikačních systémů. Naší filozofií je vytváření dlouhodobých korektních vztahů se zákazníky a poskytování kvalitních produktů a služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.