AirLive představuje nejmenší 2Mpix PTZ IP kameru na světě AirCam PoE-2600HD | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AirLive představuje nejmenší 2Mpix PTZ IP kameru na světě AirCam PoE-2600HD


AirLive představuje AirCam POE-2600HD high-endovou otočnou kameru s digitálním zoomem a nočním viděním.

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačních zařízení, představila AirCam POE-2600HD high-endovou otočnou kameru s digitálním zoomem a nočním viděním. Jedná se o nejmenší 2Mpix motorickou PTZ (Pan Tilt Zoom) IP kameru na světě. Díky své schopnosti se otáčet na základě požadavků uživatelů nebo plánovaně, pokryje jedna kamera daleko větší území zájmu.
Integrovaný MicroSD-slot nemá omezenou kapacitu. Využití Micro-SD karty je vhodné tam, kde není přístup k síti a nebo jako záloha při výpadku spojení. Díky tomu uživatel nepřijde o žádná data.

AirLive AirCam POE-2600HD obsahuje 12 vysoce výkonných infračervených LED diod (IR LED), což umožňuje sledovat prostor do 15-ti metrů od kamery i za úplné tmy. Rozpoznat obličeje pak lze do vzdálenosti 10-ti metrů. PoE napájení umožňuje snadnou a rychlou instalaci za použití jen jednoho kabelu pro přenos obrazových informací a elektrické energie.
Maximální rozlišení AirLive AirCam POE-2600HD je 1820x1080 a rychlost 30 fps (snímků za vteřinu) poskytuje dokonalý a ostrý obraz. Video kodek H.264 komprimuje data do malých souborů při zachování kvality obrazu a díky tomu je šetrný k diskové kapacitě a vytíženosti sítě.

Ke každé kameře AirLive AirCam POE-2600HD je dodáván zdarma SW CamPro Express64, který je vhodný jak pro domácí, tak i firemní účely / aplikace.

Více informací naleznete zde: http://cz.airlive.com/product/product_3.php?pdid=PD1304904185254


Kontakt:

Liba Krejzlikvoa
Marketing Manager
liba@airlive.com
www.airlive.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 11. 2011 15:55
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Ovislink Corp. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com
Kontakt :
Líba Krejzlíková, Marketing Manager
Email: liba@airlive.com

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.