AirLive oznámila nejnovější bezdrátový router do elektrické zásuvky N.Plug | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AirLive oznámila nejnovější bezdrátový router do elektrické zásuvky N.Plug


AirLive právě oznámila nejnovější bezdrátový router do elektrické zásuvky AirLive N. Plug. Je to bezdrátové B / G / N síťové zařízení s vestavěným napájecím adaptérem, takže uživatel pouze zapojí router do zásuvky a sdílí připojení k internetu, včetně 3G internetu.

Taipei, Taiwan: AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, právě oznámila nejnovější bezdrátový router do elektrické zásuvky AirLive N. Plug. Je to bezdrátové B / G / N síťové zařízení s vestavěným napájecím adaptérem, takže uživatel pouze zapojí router do zásuvky a sdílí připojení k internetu, včetně 3G internetu. Velikost zařízení je podobné napájecímu adaptéru, takže je velmi vhodný pro cestování.
AirLive N.Plug obsahuje hardwarový přepínač, který umožňuje uživateli, aby ručně přepínal mezi AP, Router a Repeater módy. Zařízení může být zabezpečeno WPS tlačítkem, které je umístěno na routeru. Je ideálním řešením pro bezdrátové řešení sdílení internetu v hotelích, školách, na poliklinikách, doma a kanceláři. Také IPTV, herní konzole, přehrávače médií nebo osobní tablet se mohou bezdrátově připojit k Internetu pomocí AirLive Plug N. v módu Repeater.

AirLive N. Plug je také vhodný pro rozšíření existujících bezdrátových sítí. Uživatel jej pouze připojí do elektrické zásuvky a může pokrýt každý kout.
Použití AirLive N. Plug je velmi pohodlné a podporuje použití 3G USB klíčů nebo xDSL WAN díky vestavěným USB 2.0 portu a WAN portu. Proto uživatel bude moci sdílet 3G připojení nebo připojení k internetu v rámci ADSL výkonným bezdrátovým zařízením AirLive N.Plug.
Software v AirLive N.Plug je postaven na nové architektuře AirLogic, který nabízí vysoký výkon a bohatou sadu funkcí. Je také vybaven systémem obnovy firmware, funkcí Virtual AP, řízení šířky pásma a mnoha dalšími funkcemi.
Pokrytí bezdrátovým signálem je u AirLive N.Plug je široké díky standardu 802.11n při rychlosti 150Mbps. Díky své konstrukci kompaktní konstrukce je tento bezdrátový přístroj v každém slova smyslu užitečným pomocníkem.
Web: http://cz.airlive.com/product/product_3.php?pdid=PD1317777691964
Kontakt:

Liba Krejzlikova
Marketing Manager
liba@airlive.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 11. 2011 12:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Ovislink Corp. (Airlive) (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Vyrobce sitovych prvku a hardware
AirLive :
AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com
Kontakt :
Líba Krejzlíková, Marketing Manager, Email: liba@airlive.com
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.