Agentura Commservis.com mění kvůli EU parlamentu svého šéfa | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Agentura Commservis.com mění kvůli EU parlamentu svého šéfa


Hradec Králové – Komunikační a public relations agentura Commservis.com po deseti letech mění majitele a jednatele. Její zakladatel Tomáš Zdechovský byl v květnu zvolen poslancem Evropského parlamentu a tak opustil svou funkci. Novým jednatelem se stal Josef Nádvorník.

„Agentura Commservis.com plynule navazuje na dosavadní úspěšnou práci Tomáše Zdechovského, jehož prioritou byla vždy týmová práce a spokojený zákazník. Nadále se budeme zabývat komunikací, přípravou marketingových strategií a public relations,“ říká nový jednatel Josef Nádvorník.
Josef Nádvorník je zkušený manažer s šestiletou praxí ve vedení společnosti. Ve své nové pozici bude společnost Commservis.com plně reprezentovat a stane se novým kontaktem, jak pro stávající, tak pro nové obchodní partnery.

Commservis.com slaví desetileté fungování na českém trhu
Agentura Commservis.com vznikla v roce 2004. V současné době má sídlo v Hradci Králové a pobočku v Třebíči. Specializuje se na komunikaci, marketingové strategie, reklamu a public relations. Poslední roky se věnuje i neurotechnologiím. Jako první v České republice vymyslela koncept mentálního tréninku a nadále se věnuje výzkumu mozku a aplikaci poznatků o mozku do tréninku sportovců a manažerů.
U jejího zrodu stála i Eva Fruhwirtová, nyní senior manager a mentální lektorka. „Na českém trhu jsme deset let a za tu dobu jsme si vybudovali dobré jméno. Ustáli jsme ekonomickou krizi a pustili se do nových projektů. Z toho nyní firma neustále profituje,“ říká Fruhwirtová.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 7. 2014 13:13
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.