Adventní hrátky v obchodním centru Olympia Teplice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Adventní hrátky v obchodním centru Olympia Teplice


Přijďte se i letos pobavit s Adventními hrátkami do obchodního centra Olympia Teplice! Centrum připravilo pro své malé i velké návštěvníky čtyři akce s vánoční tématikou, které se budou konat každý adventní víkend.

Adventní hrátky v obchodním centru Olympia Teplice

Přijďte se i letos pobavit s Adventními hrátkami do obchodního centra Olympia Teplice! Centrum připravilo pro své malé i velké návštěvníky čtyři akce s vánoční tématikou, které se budou konat každý adventní víkend.

Adventní hrátky odstartují o víkendu 26. – 27. listopadu 2011, kdy budou mít návštěvníci obchodního centra Olympia Teplice možnost nechat se v rámci akce Vánoční pohlednice zdarma vyfotit profesionálním fotografem na vánoční pohlednici. Tu pak mohou poslat členům rodiny, příbuzným, kamarádům či známým a popřát jim tak příjemné prožití vánočních svátků.

Následující víkend, 3. – 4. prosince 2011, se v Olympia centru koná Kouličkovaná. Na ní návštěvníci uvidí výrobu skleněných vánočních kouliček a dalších skleněných ozdob a budou si moci nechat vyrobit vlastní kouličku se jménem.

Třetí adventní víkend, v sobotu 10. prosince 2011, by si návštěvníci Olympia centra Teplice neměli nechat ujít tradiční oblíbenou akci Svíčkovaná, na níž bude možné vyrobit si vlastní svíčku z různých ozdob a speciálního gelu nebo včelího vosku a to rovnou dvěma způsoby – namáčením nebo vykrajováním.

Celou sérii adventních akcí zakončí v sobotu 17. prosince 2011 akce Vánoční ozdoby, kdy bude mít každý možnost vyrobit si netradiční ozdobu z jedinečných přírodních materiálů. Návštěvníci se také mohou podílet se na výrobě nejdelšího řetězu z papíru.

Akce se konají v obchodním centru Olympia Teplice každý adventní víkend vždy od 13 do 17 hodin a jsou pro všechny návštěvníky zdarma.

Více informací naleznete na: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/splnme-detska-prani.html


Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:
Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a v roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.


Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Lucie Kittlová
tel.: +420 417 569 074
e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 11. 2011 14:16
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Crest Communications a.s. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.