Adobe uvádí Creative Cloud | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Adobe uvádí Creative Cloud


Společnost Adobe Systems na technologické konferenci MAX 2011 představila Adobe Creative Cloud – nový směr společnosti, který zásadně mění proces tvorby obsahu. Adobe Creative Cloud se stane klíčovým místem pro kreativitu, kde budou mít miliony uživatelů přístup k desktopovým a tabletovým aplikacím, kreativním službám a ke sdílení výsledků své práce. Iniciativa Adobe Creative Cloud byla představena současně s novou sadou aplikací Adobe Touch Apps pro tvorbu obsahu na tabletových zařízeních. Tyto nové aplikace přinášejí milionům uživatelů tabletů – od spotřebitelů po tvůrčí profesionály – kreativitu na profesionální úrovni a využívají online služby pro sdílení souborů, pro jejich zobrazení nebo další vylepšení v software Adobe Creative Suite.

„Adobe Creative Cloud poskytuje nové prostředky pro tvůrčí vyjadřování díky nové generaci služeb pro kreativitu a publikování. Nové pojetí dotykového ovládání mění práci s kreativními nástroji a nabízí budování hlubších vazeb mezi kreativci z celého světa,“ řekl Kevin Lynch, technologický ředitel společnosti Adobe. „Přechod na Creative Cloud je významnou součástí transformace společnosti Adobe.“
Představujeme Adobe Creative Cloud
Uvedení Adobe Creative Cloud je soustředěno kolem inovativní sady aplikací Adobe Touch Apps, které mění kreativní nástroje pro potřeby mobilního věku a umožňují zařízením typu tablet stát se nedílnou součástí tvůrčího procesu. Adobe Creative Cloud se stane centrem pro prohlížení, sdílení a synchronizaci souborů vytvořených pomocí Adobe Touch Apps a Adobe Creative Suite a zahrnuje 20 GB online úložiště. Dále se bude rychle rozvíjet směrem ke službě, která bude poskytovat přístup ke stěžejním kreativním aplikacím a službám Adobe a stane se základním zdrojem pro všechny zájemce o kreativitu, a to vše za velmi zajímavou cenu. Počátkem roku 2012 se očekává, že k Adobe Creative Cloud budou patřit následující:
• Aplikace – Přístup do portfolia nástrojů Adobe Creative Suite, stejně jako k šestici představených aplikací Adobe Touch Apps. Nabídka bude obsahovat špičkové desktopové nástroje, jako jsou Photoshop, InDesign, Illustrator, Dreamweaver, Premiere Pro, After Effects a další inovativní nástroje, jako je Adobe Edge a Muse.
• Služby – Klíčové technologie Adobe Digital Publishing Suite pro poskytování interaktivních publikací na zařízení typu tablet, řada Adobe Business Catalyst pro vytváření a správu webových stránek a nové služby pro navrhování, jako je možnost využívat tzv. cloud-based fonty pro design webových stránek přes technologie Adobe získané prostřednictvím akvizice Typekit Inc.
• Komunity – Funkce, které podporují tvůrce při prezentování a sdílení jejich práce a nápadů s kolegy po celém světě a fóra pro zpětnou vazbu a inspiraci, která podpoří spojení mezi kreativními lidmi. Adobe Creative Cloud se stane ústředním bodem pro každého kreativce.
Ceny a dostupnost
Podrobnosti o cenách Adobe Creative Cloud a o jeho rozšířených možnostech týkajících se aplikací, služeb a komunit budou oznámeny v listopadu 2011. Pro více informací navštivte http://www.adobe.com/go/creativecloud. Adobe bude i nadále nabízet všechny své kreativní produkty samostatně, včetně Adobe Creative Suite a klíčových edic jednotlivých produktů, jako je Photoshop, Illustrator, InDesign a Dreamweaver.
Kontakt:

Lenka Karlíková
karlikova@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2011 14:51
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Adobe (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.