Adobe Carousel je nyní k dispozici v iTunes App Store a Mac App Store | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Adobe Carousel je nyní k dispozici v iTunes App Store a Mac App Store


Společnost Adobe oznámila okamžitou dostupnost softwaru Adobe Carousel v iTunes App Store a Mac App Store. Fotografické řešení Adobe Carousel poskytuje spotřebitelům ucelený přístup k vlastní knihovně fotografií prostřednictvím jejich iPad, iPhone, iPod touch a Mac OS. Uživatelé mohou jednoduše prohlížet, upravovat a sdílet fotografie bez obav z manuální synchronizace. Adobe Carousel je postaven na stejné technologii zpracování fotografií jako Adobe Lightroom. Díky ní dosáhnou uživatelé při úpravách svých fotografií trvale těch nejlepších výsledků bez ohledu na to, jaké zařízení zrovna používají.

Adobe Carousel zahrnuje sadu klientských aplikací pro iPad, iPhone, iPod touch a počítače s operačním systémem Mac OS. Podpora pro Windows a Android je očekávána v první polovině roku 2012. Knihovny fotografií, importované do Adobe Carousel, jsou automaticky k dispozici na každém podporovaném zařízení prostřednictvím cloudové technologie Adobe Carousel smart mesh. Jakmile jsou fotografie naimportovány, jakékoli úpravy, mazání nebo doplnění dalších fotografií do knihovny na jednom zařízení automaticky vyvolají aktualizaci na všech ostatních zařízeních, které jsou spojené s účtem. Předplatitelé mohou importovat neomezený počet souborů JPEG a nainstalovat Adobe Carousel na tolik vlastních kompatibilních zařízení, na kolik jen potřebují. Začít pracovat s aplikací Adobe Carousel je stejně jednoduché jako její stažení a nastavení předplatného pro iPhone a iPad.
Známá vícedotyková gesta skýtají při snadném a rychlém prohlížení fotografií zábavu, výkonná technologie pro zpracování fotografií pak uživatelům umožňuje nastavit expozici, projasnit stíny, potlačit odlesky, nastavit vyvážení bílé, jas a kontrast. Zákazníci mohou experimentovat s podobou fotografií použitím více než desítky různých přednastavených fotografických „Looks“ (vzhledů).
Sdílení fotografií je díky Adobe Carousel snadné. Předplatitelé mohou zdarma pozvat až 25 přátel a rodinných příslušníků ke spolupráci na knihovně fotografií, takže každý spolupracující uživatel se zařízením, které je schopno spustit Adobe Carousel, může prohlížet a přidávat fotky, používat úpravy a „Looks“, a snadno zahrnovat obrázky mezi oblíbené. Uživatelé mohou také sdílet fotografie prostřednictvím sítí Facebook, Twitter, Tumblr a e-mailu.
Cena a dostupnost
Adobe Carousel je k dispozici přes iTunes App Store a Mac App Store:
iTunes App Store: http://itunes.apple.com/us/app/adobe-carousel/id455066445?ls=1&mt=8
Mac App Store: http://itunes.apple.com/us/app/adobe-carousel/id455068834?ls=1&mt=12
Zákazníci mohou využít speciální zaváděcí cenu pro Adobe Carousel do 31. ledna 2012, která je 59,99USD/rok nebo 5,99 USD/měsíc. Každý, kdo si předplatí Adobe Carousel v aktuální nabídce, bude moci obnovit své předplatné za stejnou cenu po další dva roky. Na konci zaváděcí nabídky bude předplatné Adobe Carousel stát 99,99 USD/rok nebo 9,99 USD/měsíc. Zákazníci obdrží zdarma zkušební předplatné na dobu 30 dní a mohou si zakoupit měsíční nebo roční předplatné kdykoliv z jejich iPadu nebo iPhonu. Všechna vylepšení a aktualizace Adobe Carousel dostanou bez dalších poplatků.
V rámci svého předplatného mohou zákazníci bez dodatečných poplatků stáhnout a nainstalovat aplikaci tolikrát a do tolika různých zařízení, do kolika jen chtějí. Více informací, včetně systémových požadavků, naleznete na www.photoshop.com/carousel.
Pro spojení přímo s týmem Adobe Carousel navštivte stránku Adobe Carousel na Facebooku, nebo Twitter.
Kontakt:

Lenka Karlíková
karlikova@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 11. 2011 13:14
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Adobe (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.