ADAM COHEN V ČR! SYN LEGENDÁRNÍHO LEONARDA COHENA SE VYDÁVÁ NA CELOSVĚTOVÉ TURNÉ - A ZAHRAJE POPRVÉ I V ČESKÉ REPUBLICE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ADAM COHEN V ČR! SYN LEGENDÁRNÍHO LEONARDA COHENA SE VYDÁVÁ NA CELOSVĚTOVÉ TURNÉ - A ZAHRAJE POPRVÉ I V ČESKÉ REPUBLICE


Praha, 27.9. 2011 – Zpěvák a skladatel Adam Cohen (39), syn světoznámého Leonarda Cohena, se letos poprvé představí v České republice v rámci svého mezinárodního turné. Koncert se koná v úterý 6. prosince v Divadle U Hasičů.

Cohen mladší nyní vydává své nové CD Like a Man, a právě k němu se váže veliké mezinárodní turné, při kterém Cohen navštíví většinu Kanady, Evropy i Austrálie.

Cohen se narodil v kanadském Montrealu, a jak sám poznamenává, trávil dětství v prostředí přímo “nasáklém” uměním. Není tedy překvapením, že se vrhl právě na dráhu hudebníka. Svoji první desku vydal Cohen v roce 1998 a postupně pokračoval v hudebním sebezdokonalování. Like a Man je Cohenova čtvrtá deska, která zároveň opouští původní pop-rockové stylizace jiných jeho desek, a sympaticky odkazuje na rodinné dědictví v intimních folk-popových aranžmá. Leonard Cohen je z nové desky svého syna také nadšený - avšak Adam Cohen si zachovává odstup - nekopíruje, pouze elegantně a skromně odkazuje na hudbu svého otce.

Těsně před Prahou navštíví Cohen Vídeň a švýcarské Lausanne, po Praze zamíří do Polska a Turecka. V Praze si Cohen zahraje společně se speciálním hostem, zpěvačkou, kytaristkou a cellistkou v jedné osobě, Mai Bloomfieldovou.

“Společnost Fource se hrdě účastnila produkce vyprodané show Leonarda Cohena v srpnu 2009 v O2 aréně - a nyní nás moc těší, že se můžeme podílet na vůbec prvním koncertě jeho syna v České republice,“ řekl jeden z představitelů Fource Entertainment, promotérské společnosti, která Adama Cohena v Čechách poprvé představí.

Vstupenky lze zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro, a take přímo v Divadle u Hasičů (Římská 45, Praha 2, 120 00).

Událost má i svoji fanpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace zde:
https://www.facebook.com/event.php?eid=288549401170546

Přijďte se potěšit do Divadla u Hasičů v úterý, 6. prosince 2011.

###

Oficiální web:
http://www.adamcohen.com

Ukázky tvorby Adama Cohena:
Oficiální klip What Other Guy: http://youtu.be/V6eYIt2ANQQ
Like A Man: http://youtu.be/UEs-M-pNCwU


Pro další informace kontaktujte, prosím, slečnu Dominiku Janigovou na emailové adrese dominika.janigova@gmail.com, nebo telefonním čísle +420 602 210 674.

Koncert mohl uskutečnit díky velkorysé podpoře kanadské ambasády v České republice.
Kontakt:

Dominika Janigová
PR/marketing
dominika@fource.com
https://www.facebook.com/event.php?eid=288549401170546
602210674


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 9. 2011 16:52
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Fource Entertainment (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.