Accenture rozšiřuje nejvyšší management | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Accenture rozšiřuje nejvyšší management


Praha – 8. září 2011 – Společnost Accenture jmenovala Alenu Sochorovou a Martina Fialu do funkcí Senior Executive. Dlouholetí zaměstnanci Accenture rozšiřují tým nejvyššího managementu českého zastoupení nadnárodní společnosti.

Alena Sochorová pracuje v Accenture od roku 1996, specializuje se na projekty v oblasti telekomunikací a řízení vztahů se zákazníky. Ve funkci Senior Executive bude odpovědná za služby management consultingu pro klienty z oboru telekomunikací v regionu střední Evropy. Alena Sochorová získala vzdělání na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a na University of Pittsburgh v USA. Hovoří plynně anglicky, volný čas věnuje rodině, cestování nebo zahradě.

Martin Fiala (1974) začal svoji kariéru u Accenture v roce 1998 jako IT architekt a projektový manažer. Nyní je v nové pozici Senior Executive odpovědný za řízení projektů a poskytování služeb klientům z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví v regionu střední Evropy. Martin Fiala vystudoval systémové inženýrství a informatiku na Ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě. Mezi jeho koníčky patří sport, sci-fi a fantasy literatura a cestování, hovoří anglicky a věnuje se studiu čínštiny.

„Vítám nové členy nejvyššího managementu Accenture v České republice a přeji jim mnoho úspěchu,“ komentuje jmenování nových Senior Executive manažerů Maurizio Barini, generální ředitel českého zastoupení Accenture. „Alena Sochorová i Martin Fiala mají za sebou realizaci mnoha úspěšných projektů pro naše nejvýznamnější zákazníky, během kterých prokázali svoje odborné znalosti i značnou míru zkušeností. Věřím, že se jim bude stejně dařit i nadále.“
Kontakt:

Radek Kubeš
Account Director
radek.kubes@virklis.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 9. 2011 13:52
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Accenture Central Europe B. V. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Accenture
Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského po-radenství, technologických služeb a outsourcingu prostřednictvím svých více než 223 000 pracovníků ve více než 120 zemích. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a komplexních znalostí napříč všemi odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými o rozsáhlý výzkum nej-úspěšnějších světových firem, spolupracuje Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se vysoce výkonnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak ve veřejném sektoru. Tržby společnosti dosáhly 21,6 miliard USD za fiskální rok končící 31. srpnem 2010. V Čes¬ké republice byla v Praze založena pobočka v roce 1991. V současné době zaměstnává v tuzemsku společnost Accenture ve všech třech divizích přibližně 1 900 pracovníků.
Další informace můžete najít na stránce www.accenture.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.