a posteriori.cz významně rozšiřuje produktovou řadu FIBEUS | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


a posteriori.cz významně rozšiřuje produktovou řadu FIBEUS


Technologie InterSystems úspěšně pronikly do právní oblasti

Česká republika, Praha 24. května 2011 – a posteriori.cz, český aplikační partner společnosti InterSystems, celosvětového poskytovatele pokročilých databázových a integračních technologií a nástrojů pro podnikovou inteligenci, dnes oznámil významné rozšíření produktové řady FIBEUS – informačního systému pro inkasní
a advokátní kanceláře.

Řešení řady Fibeus komplexně pokrývají vysoké nároky inkasních a advokátních kanceláří i právních oddělení velkých společností na bezpečné a efektivní zpracování dat a dokumentů. Každá z komponent řešení Fibeus je vytvořena
na základě mnohaletého know-how z oblasti právní a finanční a může být upravena dle konkrétních požadavků. Klient tak získá komfortní informační systém pro podporu veškerých svých činností v oblasti právních služeb a vymáhání pohledávek (soft a hard collections) a poskytuje mu tak veškerý komfort pro optimální řešení jeho potřeb v oblasti soft a hard collection a navazujících agend.

Společnost a posteriori.cz při vývoji řady Fibeus zúročila znalost obchodní problematiky a zkušenosti z předchozích projektů implementace systémů pro správu, zpracování a řízení pohledávek, řízení procesů a zpracování transakcí. Na základě komponentové platformy pro zpracování pohledávek Fibeus Prométheus lze pro každého zákazníka vytvořit optimální systém. Řešení využívá všech osvědčených výhod vysoce výkonné objektové databáze InterSystems CACHÉ a softwaru InterSystems DeepSee, který do transakčních systémů přidává vestavný nástroj pro podnikovou inteligenci (BI) fungující v reálném čase, přičemž významnou součástí každé implementace je přenos „best practices“.

„Jsme přesvědčeni, že řešení řady FIBEUS bude pro společnosti, které se pro něj rozhodnou, velkým přínosem, a to jak pro chod společnosti samotné, tak i pro spokojenost jejich klientů,“ říká Ing. Jan Kracík, MBA, ředitel společnosti
a posteriori.cz.

V produktové řadě FIBEUS společnost a posteriori.cz nabízí:

Komplexní správa pohledávek: Robustní řešení pro střední a velké advokátní kanceláře a inkasní společnosti, které se zabývají správou pohledávek na vlastní a cizí účet. Zahrnuje podporu pro mimosoudní, soudní a vykonávací řízení, řízení workflow, elektronickou komunikaci s justicí a externími subjekty, komplexní účetní modul, dokument management, spisovou službu, podporu Call Centra a další komponenty pro efektivní operativní a manažerské řízení, přičemž řada rutinních agend je plně automatizována.

Datové schránky: Řešení pro efektivní komunikaci se systémem Datových schránek MV, jejich zpracováni, archivaci a automatizovanou komunikaci s ostatními systému řady FIBEUS. Pro systém Prométheus poskytuje služby
e-podatelny.

Manažerská nadstavba systému Prométheus: Vysoce efektivní BI (business intelligence) řešení, díky němuž lze u dat v systému Prométheus využívat nástroje pro podnikovou inteligenci fungující v reálném čase, což umožňuje lepší rozhodnutí spojená s řízením provozu, a to jak na operativní bázi, tak na úrovní strategického řízení společnosti nebo obchodních jednotek (business units, BU).

Správa dat insolvenčního rejstříku: Systém, který denně monitoruje Insolvenční rejstřík MSp a poskytuje plnou datovou podporu systémům řady FIBEUS pro jejich agendu. Prostřednictvím webových služeb poskytuje data i externím aplikacím.
Podpora činnosti externí sítě zástupců: Nadstavba systému Prométheus pro podporu činností externích zástupců a sítí. Podporuje správu případů předaných externí síti, workflow, inkaso a další podpůrné agendy.


O společnosti a posteriori.cz
a posteriori.cz byla založena v květnu 2007 jako společnost zaměřená na konzultační služby a vývoj specializovaných řešení
ve dvou hlavních doménách – finanční a právní. Produkty a služby a posteriori.cz se vyznačují spolehlivostí, bezpečností, výkonem a vysokou přidanou hodnotou. Více informací najdete na www.aposteriori.cz.

Poznámka pro korektory: společnost je zapsána v obchodním rejstříku skutečně pod názvem „a posteriori.cz s.r.o.“ se všemi písmeny malými.


O společnosti InterSystems
Společnost InterSystems patří mezi světové lídry v oblasti softwaru pro propojenou zdravotní péči. Sídlí v Cambridge v americkém státě Massachusetts a má pobočky ve 23 zemích. InterSystems dodává pokročilé softwarové technologie pro převratné aplikace. InterSystems Caché® je vysoce výkonná objektová databáze, která umožňuje vytvářet rychlejší
a škálovatelnější aplikace. InterSystems Ensemble® je platforma pro hladkou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems HealthShare™ je platforma pro nejrychlejší vývoj regionálních a celostátních zdravotnických informačních systémů. InterSystems DeepSee™ je software, který do transakčních systémů přidává vestavný nástroj pro podnikovou inteligenci (business intelligence) fungující v reálném čase, což umožňuje činit lepší rozhodnutí spojená s řízením firmy. InterSystems TrakCare™ je pokročilý webový informační systém pro propojenou zdravotní péči, s nímž lze rychle využívat výhod elektronických záznamů o pacientech. Více informací naleznete na InterSystems.com.
Kontakt:

Zuzana Záhorová
Key Account Manager
zuzana.zahorova@pram.cz
www.pram.cz
224913003


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 5. 2011 16:37
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.